Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahahahahahahahahahaha :polew: :polew:

Filmik jest dobry, ale finał pobija wszystko :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dzisiaj byla miazga :) Porszafki miazdzyly system :):kox: :kox:

to dlaczego nie dałes znac ? :mysli:

co czwartek na bora jest zlot EVO itp :cool1:

wyscigi motorow, porsche, gtr i skylinow to juz nie zloty evo a poprostu za szybcy za wscielki na zywo. Ten czwartek pomiazdzyl mi system[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 20:27_________________________________________________Cuber nie dalem znac bo:

a) bylem na chwilke

B) myslalem ze Ty ostatnio masz zajety czas w tych porach ;p

:kox:

Opublikowano

auto odebrałem :evil:, 1,2 problemy z trakcja przy około 90km/h :tongue4:. Jest dobrze, na hamownie podjade w przyszłym tyg bo jutro jade na 2 dni do bielska :evil:. TrueOgre w przyszłym tyg się stykniemy :kox:

Opublikowano

to zapraszam na kawke

Opublikowano

jestem na komorowickiej, daleko od Ciebie? Będe około 17 i hohla, w niedziele popołudniu wracam

Opublikowano

komorowicka, zalezy w którym miejscu bo to dość długa ulica. ale jest stosunkowo blisko

Opublikowano

no dzisiaj byla miazga :) Porszafki miazdzyly system :):kox: :kox:

to dlaczego nie dałes znac ? :mysli:

co czwartek na bora jest zlot EVO itp :cool1:

Ten prosiak ma 500 kucy :D

Trzeba rezac audice :D

Opublikowano

to mnie wlasnie martwi...skad z 2.0 tdi wyrezac z 300KM bo bez tego nie ma tam sie co pokazywac...

Opublikowano

to mnie wlasnie martwi...skad z 2.0 tdi wyrezac z 300KM bo bez tego nie ma tam sie co pokazywac...

Pozostaje tylko sprzedac A4 i kupic taka trójke w coupe 335 i masz 370 kucy :D

Opublikowano

to mnie wlasnie martwi...skad z 2.0 tdi wyrezac z 300KM bo bez tego nie ma tam sie co pokazywac...

2.0 sie nie reza, 2.0 sie serwisuje :polew:

Opublikowano

nic mi na ten temat nie wiadomo...ja odpukac poki co tylko rezam :)

Opublikowano
  • Autor

jest tu kto czy wszyscy śpią ? :kox:

Opublikowano

a co czekasz żeby zgasić?, Pablo chory?

Opublikowano

Ja jestem, ale już spadam - ciężki dzień... Jutro powtóka :disgust:

Opublikowano
  • Autor

a co czekasz żeby zgasić?, Pablo chory?

Pablo sieszlaja po Kazimierzy bo sie z nim tam widziałem :naughty:

Opublikowano

a nawet miałem się wybrać do KR, bo mi się nudziło, (ok. 21 próbowałem się dodzwonić, ale Wy żule w jakiś izolowanych schronach chyba siadacie poza zasięgiem...)

Opublikowano
  • Autor

a nawet miałem się wybrać do KR, bo mi się nudziło, (ok. 21 próbowałem się dodzwonić, ale Wy żule w jakiś izolowanych schronach chyba siadacie poza zasięgiem...)

Ja miałem cały czas zasieg :tongue4:

Opublikowano

tak chyba zasięg wyrzutu z pompy (bynajmniej nie wtryskowej)

Opublikowano

:hi:

:shocked::polew::shocked:

ale pogoda :evil:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:57_________________________________________________Przemian jak przygotowania do wesela :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.