Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto dziś gasi?

Znów Pablo?? :mysli: :mysli:

Ja dziś pier&^le gasić za bardzo jestem wyj po pracy a jutro też praca :disgust:

Gdyby coś to od pt jest wietrzenie magazynu w MM i będzie dużo ciekawych cen (żółte szyldy przekreślone) :)

http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 00:52_________________________________________________Dobranoc :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GASIMY...???[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 01:55_________________________________________________GASZE

Opublikowano

:hi:

Młodzież gasi :gwizdanie:

Opublikowano

Hello :hi:

Siemian w tym Bielsku to chyba sami grzesznicy mieszkaja, oberwania chmur, drzewa na ulicach, a teraz jeszcze rzeka Wam przez miasto przeplywa... :polew:

Niedlugo zabami z nieba bedzie naparzalo i robactwo Was zaleje... :gwizdanie:

Opublikowano

Hello :hi:

Siemian w tym Bielsku to chyba sami grzesznicy mieszkaja, oberwania chmur, drzewa na ulicach, a teraz jeszcze rzeka Wam przez miasto przeplywa... :polew:

Niedlugo zabami z nieba bedzie naparzalo... :gwizdanie:

wystarczy że SIEMIAN tam mieszka i całe zło spada na biedne miasto :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty: bardzo śmieszne...

Ja naszczęscie nie mam żadnych strat oprócz urwanej osłony pod silnikiem...

Opublikowano

:naughty: :naughty: bardzo śmieszne...

Ja naszczęscie nie mam żadnych strat oprócz urwanej osłony pod silnikiem...

:cool1:

Opublikowano

:hi:

Młodzież gasi :gwizdanie:

Siema... all :hi: :hi:

O co chodzi Mr. Wąski o status klubowicza... a może...?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 33

Poland Poland

Miejsce pobytu: KRAKÓW

Województwo: małopolskie

Model: A4 B6

Silnik: AVF 1.9 131PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Avant

Rocznik: 2004

Spalanie:

dla niektórych 5 l a tak poważnie.... czy to ważne

Wiadomości: 3858

Opublikowano

:naughty: :naughty: bardzo śmieszne...

Ja naszczęscie nie mam żadnych strat oprócz urwanej osłony pod silnikiem...

Oj masz... masz... i to taka strate ktorej sie naprawic juz nie da... :polew:

Opublikowano

Hello :hi:

Siemian w tym Bielsku to chyba sami grzesznicy mieszkaja, oberwania chmur, drzewa na ulicach, a teraz jeszcze rzeka Wam przez miasto przeplywa... :polew:

Niedlugo zabami z nieba bedzie naparzalo... :gwizdanie:

wystarczy że SIEMIAN tam mieszka i całe zło spada na biedne miasto :naughty:

:polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: bardzo śmieszne...

Ja naszczęscie nie mam żadnych strat oprócz urwanej osłony pod silnikiem...

Oj masz... masz... i to taka strate ktorej sie naprawic juz nie da... :polew:

zaczyna się :polew::decayed::kox:

:hi:

Opublikowano
:hi: wszystkim w ten piekny dzień :kox:
Opublikowano

Niedawno akcja "Przygarnij kropka" sie skonczyla... i nie chce nastepnego na wychowanie... :gwizdanie:

Choc z drugiej strony tyle przyjemnosci to dalo Cuberkowi ze moze sie zastanowie... tyle chociaz moge dla niego zrobic... :evil:

Opublikowano

:hi:

Młodzież gasi :gwizdanie:

Siema... all :hi: :hi:

O co chodzi Mr. Wąski o status klubowicza... a może...?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 33

Poland Poland

Miejsce pobytu: KRAKÓW

Województwo: małopolskie

Model: A4 B6

Silnik: AVF 1.9 131PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Avant

Rocznik: 2004

Spalanie:

dla niektórych 5 l a tak poważnie.... czy to ważne

Wiadomości: 3858

nie -czas na forum

Opublikowano

:hi:

Młodzież gasi :gwizdanie:

Siema... all :hi: :hi:

O co chodzi Mr. Wąski o status klubowicza... a może...?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 33

Poland Poland

Miejsce pobytu: KRAKÓW

Województwo: małopolskie

Model: A4 B6

Silnik: AVF 1.9 131PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Avant

Rocznik: 2004

Spalanie:

dla niektórych 5 l a tak poważnie.... czy to ważne

Wiadomości: 3858

nie -czas na forum

:mysli: :mysli:

:good:

Opublikowano

nie myśl tyle :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty: bardzo śmieszne...

Ja naszczęscie nie mam żadnych strat oprócz urwanej osłony pod silnikiem...

siemian bo Twoje auto bylo wszystkim, tylko nie amfibia.. Zapomniales o tym :)

Opublikowano
  • Autor

Niedawno akcja "Przygarnij kropka" sie skonczyla... i nie chce nastepnego na wychowanie... :gwizdanie:

Choc z drugiej strony tyle przyjemnosci to dalo Cuberkowi ze moze sie zastanowie... tyle chociaz moge dla niego zrobic... :evil:

:naughty: :naughty: :naughty:

Witam Wszystkich :hi:

Opublikowano

Kto się wybiera wieczorem na BP

Opublikowano
  • Autor

Kto się wybiera wieczorem na BP

być moze się zjawię :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.