Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie, jestem mega happy

dzisiaj w końcu odchwaściłem eSe :)

róznica jest kolosalna, teraz tylko chip :naughty:

działa :naughty:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 09:56_________________________________________________Siemian :JC_fan:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie, jestem mega happy

dzisiaj w końcu odchwaściłem eSe :)

róznica jest kolosalna, teraz tylko chip :naughty:

działa :naughty:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 09:56_________________________________________________Siemian :JC_fan:

jest działanie :decayed:

Opublikowano

Robiles cos z silnikie? Wymianiales DV?? Podzuc ze cene DV-ki bo musze u siebie tez wymienic :)

Opublikowano

wymieniłem ale nie potrzebnie, takze mam na sprzedaż

124 zł nówka[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 10:12_________________________________________________wymieniłem za to węze i rurki plastikowe od odmy bo od oleju sie rozpadały

Opublikowano

Oki dzieki bo Dv-ki wazna zecz jak padna to i turbo dostaje :kwasny: JA puki co mam do zrobienia pare detali,musze kupic pływak ciekawe czy cena z ASO mnie zabije czy nie :mysli:[br]Dopisany: Lipiec 25, 2009, 10:14:41 _________________________________________________Ja tez mam do wymiany wezyki bo sa popekane,silnik jest tak zabudowany ze ciezko cokolwiek zrobic bez rozbierania pokryw itp..

Opublikowano

wymieniłem ale nie potrzebnie, takze mam na sprzedaż

124 zł nówka[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 10:12_________________________________________________wymieniłem za to węze i rurki plastikowe od odmy bo od oleju sie rozpadały

daj ogłoszenie

Opublikowano
  • Autor

:bry: Wszystkim pracujacym w Sobote :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:bry: Wszystkim pracujacym w Sobote :wallbash: :wallbash: :wallbash:

NIE JESTEŚ SAM :evil:

Opublikowano
  • Autor

NIE JESTEŚ SAM :evil:

choć tyle :embarrassed:

Opublikowano

NIE JESTEŚ SAM :evil:

choć tyle :embarrassed:

do 14 :evil:

Opublikowano
  • Autor

tez siedze do 14-stej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czesc czolem :):naughty:

strzałka Władco Postów :naughty:

Opublikowano

Heh ja to jak kometa, raz na sto lat sie pojawiam :P:kox:

Opublikowano

ja robię zrywkę o 13.30 :naughty:

http://www.justin.tv/tomracing4/popout

zagonię go do bossa... :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 12:34_________________________________________________i po premii... :tongue4:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 12:35_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

no to super , wypoczywaj :wink4:

zazdroszczę Ci bo Chorwacja jest za***ista :kox: :kox: :kox:

to przez tą zazdrość egr się posypał.... :polew: :polew: :polew:

:hi:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 19:50_________________________________________________Trzeniu wbił szpileczkę i proszę....

Nie grypsuj :gwizdanie: :naughty:

:hi:

Opublikowano

a Ty lepiej powyjmuj szpileczki z Pingwinowego wózka... :tongue4:

Opublikowano

Joł Joł

Opublikowano
  • Autor

siema Kerczi :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.