Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert bede po 10

za wcześnie

wezme tylko maske o 10. Po inne przyjade popołudniu , bo tylko treraz mam busa

OK

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema,musze kiedys podjechac na spota,a potem na jakas kreseczke :)

Opublikowano

CZeść wszystkim :hi:

Opublikowano

:siema:

Dixi mam nadzieje ze im lapka nie pokazales :gwizdanie:

Jeszcze by Ci z tych swoich bolidow 320 konnych jakiegos wirusa zapodali... :naughty:

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 09:59_________________________________________________

no bo Didi to rzadko sie wlacza do rozmowy :)

Nie ma czasu pisac z nami na forum bo pisze nowego VAG-a :evil: albo sie szlaja po BP i szpieguje... :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko - czy mam się w tej chwili poczuć obrażony i "strzelić focha", bo jakoś nie rozumiem do czego pijesz :foch:

Pytaj Pabla, On Ci wszystko wyjaśni :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jarko taki zlosliwy jest.. :cool1::naughty:

Nono :polew:

No co Wy :kox:

Opublikowano

Jarko - czy mam się w tej chwili poczuć obrażony i "strzelić focha", bo jakoś nie rozumiem do czego pijesz :foch:

Pytaj Pabla, On Ci wszystko wyjaśni :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jarko taki zlosliwy jest.. :cool1::naughty:

Nono :polew:

No co Wy :kox:

do rany przyłóż :naughty:

Opublikowano

Jarko - czy mam się w tej chwili poczuć obrażony i "strzelić focha", bo jakoś nie rozumiem do czego pijesz :foch:

Pytaj Pabla, On Ci wszystko wyjaśni :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jarko taki zlosliwy jest.. :cool1::naughty:

Nono :polew:

No co Wy :kox:

do rany przyłóż :naughty:

a jakże :naughty:

BTW chciałem pozdrowić kolegę Niebieska_Strzała z sąsiedniego forum, który to Nas Wszystkich "objechał" na ostatnim spocie :hi::decayed:

Opublikowano

Nex :notworthy:

Opublikowano

Jarko - czy mam się w tej chwili poczuć obrażony i "strzelić focha", bo jakoś nie rozumiem do czego pijesz :foch:

Pytaj Pabla, On Ci wszystko wyjaśni :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jarko taki zlosliwy jest.. :cool1::naughty:

Nono :polew:

No co Wy :kox:

do rany przyłóż :naughty:

a jakże :naughty:

BTW chciałem pozdrowić kolegę Niebieska_Strzała z sąsiedniego forum, który to Nas Wszystkich "objechał" na ostatnim spocie :hi::decayed:

A jak juz cos powie to masakra.. :kox: nie ma wtedy po czym sprzatac.. :naughty:

Opublikowano
:hi: witam, witam
Opublikowano

:hi: witam, witam

:hi:

Opublikowano

Ja nie moge, co za ludzie...

Wystarczy że coś na kupe napisałem i zaraz dostałem tam bana :kox:

yeabani, ale mają ekspresowy system działania :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jarko :grzywa:

Zalozysz nastepne.. :polew:

Opublikowano

jarko :grzywa:

Zalozysz nastepne.. :polew:

nie musze, już mam :kox:

to już mój drugi ban :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 11:44_________________________________________________

Tak czytam ten temat ( w końcu trochę świeży jestem) , o co chodzi z tym drugim klubem gdzie jest RS-ka rasowana na 320 PH - nie lubicie się :mysli:

teraz już powinieneś mieć jasność...

za te "atrakcje" możemy podziękować koledze, który jeszcze nie tak dawno z Nami wódke pił...

Koledze który teraz śmiga S"szpachla"4 i ma władze bo ma quattro...

EOT

Opublikowano

Ja nie moge, co za ludzie...

Wystarczy że coś na kupe napisałem i zaraz dostałem tam bana :kox:

yeabani, ale mają ekspresowy system działania :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a dlaczego TAM JESTEŚ :gwizdanie:

Opublikowano

jarko ale jaki OT..? :polew:

Przeciez w tym dziale nie ma Topica.. :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

Przeciez w tym dziale nie ma Topica.. :polew: :polew: :naughty

Chyba Tofika :decayed::polew:
Opublikowano

jarko ale jaki OT..? :polew:

Przeciez w tym dziale nie ma Topica.. :polew: :polew: :naughty:

:naughty:

a dlaczego TAM JESTEŚ :gwizdanie:

Hehe, chciałem poznać Misia który Nas odwiedził :naughty:

Opublikowano

jarko ale jaki OT..? :polew:

Przeciez w tym dziale nie ma Topica.. :polew: :polew: :naughty:

:naughty:

a dlaczego TAM JESTEŚ :gwizdanie:

Hehe, chciałem poznać Misia który Nas odwiedził :naughty:

Misie są w ZOO

Opublikowano
  • Autor

CZeść wszystkim :hi:

Siemka :hi:

Panowie mozecie przestac gadac o kupie :wallbash: śniadanie jem :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.