Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Ja sie czuje zajefajnie :naughty:

bo jak się w końcie siedzi i o dwunastej wraca do domu...

dokładnie :naughty: :naughty:

dzięki Jarko za wytrwanie do końca, powrót z drinkami - bezcenny :polew: :polew: :polew:

Themon jeszcze raz wszystkie najlepszego :evil: :evil:

Dzięki wszystkim za zabawę :cool1:

_________________________________________________

btw - zmiana priorytetów = zmiana przyjaciół :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to Themon miał wczoraj slub? Wszyscy się na starość żenią :naughty:

Ja nie wiem czy nastała jakaś moda czy co :?: :D

moda to jest ale na wczasy z zaręczynami :naughty:

dzięki Jarko za wytrwanie do końca, powrót z drinkami - bezcenny :polew: :polew: :polew:

Piękny kawaler się żenił, trza było to godnie uczcić :naughty:

Opublikowano

dzięki za spot :hi:

Opublikowano

Najlepszego Themon :) !

Od wczoraj oboje przeszliśmy na tę samą stronę mocy :)

Ty też rex ???? :gwizdanie:

Opublikowano

Najlepszego Themon :) !

Od wczoraj oboje przeszliśmy na tę samą stronę mocy :)

Ty też rex ???? :gwizdanie:

yeee on też :cool1:

Opublikowano

ta wynika, więc :hi::good:

Opublikowano

Marcin, tak się jakoś złożyło :wink4::decayed:

nex - odpisałem Ci na pw.

Cuberos - zapytałem się Maćka na a3'ach poprzez pw. Jak tylko dostanę odpowiedź, od razu Ci wkleję.

Kamil - wielkie dzięki za przejażdżkę. Beata w 100% napalona :) Możliwe że w najbliższym czasie będziemy rozmawiać konkretniej :)

Opublikowano

Rex , no to graty w takim razie , Wszystkiego naj naj naj

Opublikowano

Kamil - wielkie dzięki za przejażdżkę. Beata w 100% napalona :) Możliwe że w najbliższym czasie będziemy rozmawiać konkretniej :)

spoko :wink4:

ja też Ci nie gratulowałem jeszcze, także gratuluje i wszyskiego najlepszego :decayed:

Themon, najlepszego :good:

Opublikowano

Dzięki Panowie w imeiniu moim i Beaty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cuberos - zapytałem się Maćka na a3'ach poprzez pw. Jak tylko dostanę odpowiedź, od razu Ci wkleję.

OK

Opublikowano

Cub i jak ? :D LG dolby digital ? :D

Opublikowano

Witka

Opublikowano
  • Autor

bo jak się w końcie siedzi i o dwunastej wraca do domu...

Taaaaaaaaaaaaaak ??

wyszliśmy o 2-20 :gwizdanie:

My piliśmy w tym koncie a Ty odpadłes w przedbiegach :naughty:

godzina 00-45.................

ZDJĘCIE ZOSTAŁO USUNIĘTE NA PROŚBĘ .........

.............. leszczyku :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Hahahaha regenerował siły :) Noc długa :D

Opublikowano
  • Autor

Cub i jak ? :D LG dolby digital ? :D

zapierd...... :kox:

Opublikowano

Cub i jak ? :D LG dolby digital ? :D

zapierd...... :kox:

Ulala :) stukanie młotkami i wkrętarką o 23 to pikuś przy tej broni :D

Opublikowano

bo jak się w końcie siedzi i o dwunastej wraca do domu...

Taaaaaaaaaaaaaak ??

wyszliśmy o 2-20 :gwizdanie:

My piliśmy w tym koncie a Ty odpadłes w przedbiegach :naughty:

godzina 00-45.................

...

.............. leszczyku :decayed: :decayed: :decayed:

dać dziecku aparat do ręki...

ile więcej przez te 10 minut wypiłeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hmmm no nie wiem czy przez 10 minut :gwizdanie:

a przed i po spaniu miałes kieliszek odwórcony denkiem do góry i nie piłes :cool1::naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.