Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo jak się w końcie siedzi i o dwunastej wraca do domu...

Taaaaaaaaaaaaaak ??

wyszliśmy o 2-20 :gwizdanie:

My piliśmy w tym koncie a Ty odpadłes w przedbiegach :naughty:

godzina 00-45.................

ZDJĘCIE ZOSTAŁO USUNIĘTE NA PROŚBĘ .........

.............. leszczyku :decayed: :decayed: :decayed:

dać dziecku aparat do ręki...

ile więcej przez te 10 minut wypiłeś :gwizdanie:

biorac pod uwage koncowe tempo to moglo sie zdarzyc ze nawet i z pol litra :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko ale przed tymi 10 minutami Twój kieliszek stał dnem do góry i nie odwracał się przez ponad godzinę :D co robi się 1h 10 minut ;]

Opublikowano

hmmm no nie wiem czy przez 10 minut :gwizdanie:

a przed i po spaniu miałes kieliszek odwórcony denkiem do góry i nie piłes :cool1::naughty: :naughty: :naughty:

hehe trza wiedzieć kiedy pauze zrobić żeby przypadkiem nie spaść przed końcem :naughty:

biorac pod uwage koncowe tempo to moglo sie zdarzyc ze nawet i z pol litra :kox:

taaaa :gwizdanie:

Opublikowano

no to Jarkowi dedykujemy: The Kelly Familly - Sometimes :decayed:

Opublikowano

Jarko

when we say - WHO IS IN THE HOUSE ????

U say - I'M IN THE HOUSE :D

Opublikowano
  • Autor

btw - zmiana priorytetów = zmiana przyjaciół :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

btw - zmiana priorytetów = zmiana przyjaciół :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli:

Właśnie..... To samo rozkminiam dzisiaj od rana.... Co piszący miał na myśli...

Opublikowano

no to Jarkowi dedykujemy: The Kelly Familly - Sometimes :decayed:

Jarko

when we say - WHO IS IN THE HOUSE ????

U say - I'M IN THE HOUSE :D

...

Cuber PW, jakbyś był na tyle miły to uczyń to co tam napisałem...

Opublikowano

własnie oglądnąłem 13 dzielnicę ultimatum - szału nie robi, to samo co w pierwszej części a zaraz potem 7 dusz i to już inna bajka, miałeś rację Themioniasty [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 00:52_________________________________________________

Cub i jak ? :D LG dolby digital ? :D

zapierd...... :kox:

masz jakiś film na BL ? to dopiero jest :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Dzięki za spota panowie :)

Cub i jak ? :D LG dolby digital ? :D

zapierd...... :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

:shocked::polew:

Opublikowano

O której się spoty zaczynają o 18 :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:27_________________________________________________

btw - zmiana priorytetów = zmiana przyjaciół :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli:

Właśnie..... To samo rozkminiam dzisiaj od rana.... Co piszący miał na myśli...

myślcie :naughty: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:27_________________________________________________Jarko dzięki za cukierki [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:27_________________________________________________http://audi-krakow.otomoto.pl/audi-a5-carbon-matt-bandit-C9290566.html

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:hi:
Opublikowano

dzień dybry krakersy :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: Wrzesień 07, 2009, 09:23:58 _________________________________________________Doradzcie mi musze zmienic radio w aucie,czy zakupic ori http://allegro.pl/item725597536_audi_concert_a2_a3_a4_a6_a8_tt_22cm_gwarancja.html i do tego kombinowac ze zmieniarka na mp3,czy moze cos takiego http://allegro.pl/item726536369_jvc_kd_r401_szybko_tanio_i_pewnie_z_gwarancja.html a moze macie jakies inne propozycje :)
Opublikowano

nie kupuj ori

zainwestuje w alpine, pioneera albo clariona, o wiele lepiej zagrają :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.