Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chcesz koniecznie z usb to taki jest wporządku :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak chcesz koniecznie z usb to taki jest wporządku :good:

Nie koniecznie ale jak ma to lepiej,ma byc czarne i podswietlane na czerwono.Najlepiej by bylo gdyby wyswietlacz swiecil na czerwono ale ciezko o takie radio w dobrej cenie
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 10:33_________________________________________________

jak chcesz koniecznie z usb to taki jest wporządku :good:

Nie koniecznie ale jak ma to lepiej,ma byc czarne i podswietlane na czerwono.Najlepiej by bylo gdyby wyswietlacz swiecil na czerwono ale ciezko o takie radio w dobrej cenie

ja bym kupił ori... tego pionka masz za 400 w krakowie na 29listopada... z allegro z przesyłką wyjdzie Cię więcej...

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 10:33_________________________________________________

jak chcesz koniecznie z usb to taki jest wporządku :good:

Nie koniecznie ale jak ma to lepiej,ma byc czarne i podswietlane na czerwono.Najlepiej by bylo gdyby wyswietlacz swiecil na czerwono ale ciezko o takie radio w dobrej cenie

ja bym kupił ori... tego pionka masz za 400 w krakowie na 29listopada... z allegro z przesyłką wyjdzie Cię więcej...

Dzieki za info,tylko ze do ori trzeba kombinowacx ze zmieniarka mp3 :kwasny:
Opublikowano

mp3 traci na jakości :naughty:

Opublikowano

mp3 traci na jakości :naughty:

:cool1:
Opublikowano

mp3 traci na jakości :naughty:

:cool1:

what :cool1: ???

Wąski nie słyszeć różnicy w odtwarzaniu mp3 a pełnego formatu? a?

Opublikowano

Cuberos, masz pw.

Opublikowano
:hi: Panicze
Opublikowano
  • Autor

Cuberos, masz pw.

thx

:bry:

Opublikowano

Jarko dzięki za cukierki

To ja, a raczej My z żoną dziękujemy za podwiezienie :hi:

Opublikowano

siema Pany :hi:

jak by ktoś z waszych znajomych był zainteresowany kupnem B5 to mam swoja do sprzedania jak najszybciej

Opublikowano
  • Autor

siema Pany :hi:

jak by ktoś z waszych znajomych był zainteresowany kupnem B5 to mam swoja do sprzedania jak najszybciej

a czemu to tak ?

Opublikowano

siema Pany :hi:

jak by ktoś z waszych znajomych był zainteresowany kupnem B5 to mam swoja do sprzedania jak najszybciej

a czemu to tak ?

bo chce kupić co innego, tak zdecydowałem

Opublikowano

Themon i Przemian dzięki za pomoc przy składaniu mebelków :naughty::notworthy: :notworthy: :notworthy:

ps. Wyborowa daje daje rade ;)

Pikuś - Pan Pikuś :)

Meble spoko ale przy tej wyborowej się zmęczyłem :)

P.S. Od tego są Klubowicze :) również Ci przyszli :D

nie chwal dnia przed zachodem slonca :)

juz widze te meble , jak są poskładane , przy wyborowej :gwizdanie: . A tak wogóle to :bry:

Pewnie z trzech zrobili jeden abstrakcyjny.... :gwizdanie:

Opublikowano

siema Pany :hi:

jak by ktoś z waszych znajomych był zainteresowany kupnem B5 to mam swoja do sprzedania jak najszybciej

a czemu to tak ?

bo chce kupić co innego, tak zdecydowałem

i dobrze

bavarian motor works rulezzz :decayed:

Opublikowano

Kamil czym Ty w koncu smigasz :mysli:

Opublikowano

narazie esą ale dzisiaj mi przyjechała bawara

Opublikowano

Kto oglada meczyk, bo ladny jest nie tak jak pilka nozna.... :gwizdanie: i jest na co popatrzec :good:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.