Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:bry:

ps. ogór dobry :naughty:

Opublikowano

powitał. Dzisiaj goszcze w Krakowie to na krakowskich się przywitam... :> :>

Opublikowano
http://www.joemonster.org/filmy/18726/Lech_Kaczynski_najgorsze_wyrazy_wspolczucia tępy[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 15:02_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/18727/Miejski_sposob_na_fotoradar
Opublikowano

Siema,mam nowy nabytek w domu Audi 80,znaczy sie tata :) 1Z ciagnie jak szatan :evil: pierwszer myslalem ze jedzie na jednym garku a tu jednak nie :kox:

Opublikowano

Cuber neta już masz? :)

Masz :naughty:

wróciłeś do cywilizacji :decayed:

Bylo pol Cubera.... jest caly :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

jak tam Kerczi z lustereczkiem?

Opublikowano

:hi:

na reszcie weekend :oklaski: :dance::thumbup:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 20:00_________________________________________________

Cyfra tez już jest i PS?:)

Cyfra jutro o 14-30 :naughty: :naughty: :naughty:

cyfra to lipa :naughty:

ciekaw jestem jak będzie działał ten ich dekoder cyfrowy HD :gwizdanie:

tyś jest lipa dekoder jest za***isty :evil: :evil:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 20:02_________________________________________________

Każdy ze szczebla naszego krakowskiego się żeni :) Ja, Moderator, teraz VIP :) Władca postów zaręczony :) Klubowicz zaręczony :D

a o mnie to się zapomniało :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Każdy ze szczebla naszego krakowskiego się żeni :) Ja, Moderator, teraz VIP :) Władca postów zaręczony :) Klubowicz zaręczony :D

a o mnie to się zapomniało :gwizdanie: :gwizdanie:

Narazie o bahaterach wladcy pierscieni nie rozmawiamy :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 21:41_________________________________________________I do spania, rano praca :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

cisza przed burzą :naughty:

Opublikowano

a jak :naughty:

Opublikowano

NIe spac...zamulacie pieknie....cyfra psp3 i w d*pach sie poprzewracalo :)

Opublikowano
  • Autor

Themon i Przemian dzięki za pomoc przy składaniu mebelków :naughty::notworthy: :notworthy: :notworthy:

ps. Wyborowa daje daje rade ;)

Opublikowano

Dobranoc :)

Opublikowano
  • Autor

Dobranoc :)

:hi:

Opublikowano

Nie śpimy :!: :naughty:

Opublikowano

Themon i Przemian dzięki za pomoc przy składaniu mebelków :naughty::notworthy: :notworthy: :notworthy:

ps. Wyborowa daje daje rade ;)

Pikuś - Pan Pikuś :)

Meble spoko ale przy tej wyborowej się zmęczyłem :)

P.S. Od tego są Klubowicze :) również Ci przyszli :D

Opublikowano

Themon i Przemian dzięki za pomoc przy składaniu mebelków :naughty::notworthy: :notworthy: :notworthy:

ps. Wyborowa daje daje rade ;)

Pikuś - Pan Pikuś :)

Meble spoko ale przy tej wyborowej się zmęczyłem :)

P.S. Od tego są Klubowicze :) również Ci przyszli :D

nie chwal dnia przed zachodem slonca :)

Opublikowano

P.S. Od tego są Klubowicze :) również Ci przyszli :D

witam Krakusów...A co.Cuber ci soś obiecał??

ja bym mu nie ufał w tej kwestii :kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.