Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie i jak tam z waszą organizacją :gwizdanie:

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

ożeń się to też znikniesz :gwizdanie:

jaja sobie robisz ?

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

ożeń się to też znikniesz :gwizdanie:

:cool1: a na Youtubie widziałem tylko Twoje zaręczyny , :) gratuluje.

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

ożeń się to też znikniesz :gwizdanie:

Hahaahahahaha.... kolejny :decayed: :decayed: :decayed:

Graty Pioter! :decayed: :decayed: :decayed:

Można teraz chyba pokusić się o stwierdzenie - "Kto nie miał ślubu w ostatnim miesiącu ten ci.a :decayed: "

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

ożeń się to też znikniesz :gwizdanie:

Hahaahahahaha.... kolejny :decayed: :decayed: :decayed:

Graty Pioter! :decayed: :decayed: :decayed:

Można teraz chyba pokusić się o stwierdzenie - "Kto nie miał ślubu w ostatnim miesiącu ten ci.a :decayed: "

Bogurodzica - a Ciebie to ja już lata świtlne nie widziałem

Opublikowano

"ożeniłem się, to zniknąłem" :decayed: :decayed:

A na poważnie, w przyszłą niedzielę powinienem być. W zeszłym tygodniu pojawiłem się, natomiast wczoraj byłem poza Krk.

Opublikowano

Wy wierzycie w to co nasz Władca Postów napisał ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

ożeń się to też znikniesz :gwizdanie:

:cool1:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 12:59_________________________________________________

Wy wierzycie w to co nasz Władca Postów napisał ?? :gwizdanie:

:no4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 13:00_________________________________________________

panowie i jak tam z waszą organizacją :gwizdanie:

myślę że się pojawię :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :hi:

Pamietajcie slub jest najczestsza przyczyna rozwodow :rolleyes:

Opublikowano

Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:

ożeń się to też znikniesz :gwizdanie:

:cool1:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 12:59_________________________________________________

Wy wierzycie w to co nasz Władca Postów napisał ?? :gwizdanie:

:no4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 13:00_________________________________________________

panowie i jak tam z waszą organizacją :gwizdanie:

myślę że się pojawię :cool1:

oczywiście tyczy się tego linka co mam w podpisie

Opublikowano

wiem [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 13:40_________________________________________________

:polew: :polew: :hi:

Pamietajcie slub jest najczestszym przyczyna rozwodow :rolleyes:

wiem coś o tym :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

:hi::PB98:

Opublikowano
  • Autor

wiem coś o tym :naughty:

:gwizdanie:

:siema:

joł :hi:

Opublikowano

Cześć Grześ, cześć Piotr - traktorzysto jeden :naughty:

Opublikowano

Cześć Grześ, cześć Piotr - traktorzysto jeden :naughty:

? :mysli:

Opublikowano

Cuber , rozedme płuc od tego gwizdania dostaniesz :)

Cześć Grześ, cześć Piotr - traktorzysto jeden :naughty:

? :mysli:

Niemożliwe , że nie wiesz o co chodzi :)

Opublikowano

też się dziwię, chłopak wyraźnie nie w formie :gwizdanie:

Opublikowano

też się dziwię, chłopak wyraźnie nie w formie :gwizdanie:

Swiezo po slubie nie ma czasu nie pierdoly i rozkminy :):decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.