Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 09:45_________________________________________________

No bylo fajnie choc frekfencja nie wielka.Trzenia tez braklo.

Do nastepnego razu

Miałem remont w mieszkaniu :disgust:

Taaa w nie dziele :cool1:

Rtocki wariacie

:bry:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki Panowie za spota.

Dzięki również za spocika ;)

siemian no 9,5l mi wyszło spowrotem :decayed: cały czas na kickdownie, więcej się nie dalo :naughty:

Pozdrówka i do następnego ;)

Mnie wyszło 18,6 jak jechałem po Zielucha na akademik...

Opublikowano

Siemian zamówiłem :notworthy:

Opublikowano

Dzieki Panowie za spota.

Dzięki również za spocika ;)

siemian no 9,5l mi wyszło spowrotem :decayed: cały czas na kickdownie, więcej się nie dalo :naughty:

Pozdrówka i do następnego ;)

Mnie wyszło 18,6 jak jechałem po Zielucha na akademik...

:wallbash: To ja mialem 17 z groszem caly czas na kicku w 3.0 i na automacie. i to jest wlasnie to....mowilem ze jestes jedyny w swoim rodzaju, w Twoim przypadku wolalbym chyba 2.0 T takie samo spalanie a brak porownania[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 12:29_________________________________________________

Siemian zamówiłem :notworthy:

a moje przeguby?? Wiesz cos?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry panowie :hi:

Wąski ty masz zaciski 320mm?

Opublikowano

Dzieki Panowie za spota.

Dzięki również za spocika ;)

siemian no 9,5l mi wyszło spowrotem :decayed: cały czas na kickdownie, więcej się nie dalo :naughty:

Pozdrówka i do następnego ;)

Mnie wyszło 18,6 jak jechałem po Zielucha na akademik...

:wallbash: To ja mialem 17 z groszem caly czas na kicku w 3.0 i na automacie. i to jest wlasnie to....mowilem ze jestes jedyny w swoim rodzaju, w Twoim przypadku wolalbym chyba 2.0 T takie samo spalanie a brak porownania[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 12:29_________________________________________________

Siemian zamówiłem :notworthy:

a moje przeguby?? Wiesz cos?

Kerczi jak chcesz przeguby to jak bede w środe w BB to moge zapytać tam gdzie ja kupowałem.

Siemian zamówiłem :notworthy:

:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry panowie :hi:

Wąski ty masz zaciski 320mm?

taaaaaaaaaaaaa [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 14:14_________________________________________________Karol cierpliwości :naughty: [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 14:14_________________________________________________http://sport.interia.pl/inne-sporty/news/pudzian-pokonany-w-walce-o-mistrzostwo-swiata,1377843
Opublikowano

swoje Pudzian już zrobił :wink4:

a co do naszy zakupów Robert to musimy coś wykombinować :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

co tu taka cisza...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

cisza jak cisza :cool1:

Opublikowano

jak będe kiedyś w krk to moge wpaść do was na spot?? :rolleyes:

Opublikowano

jak będe kiedyś w krk to moge wpaść do was na spot?? :rolleyes:

:good:
Opublikowano
  • Autor

jak będe kiedyś w krk to moge wpaść do was na spot?? :rolleyes:

Jasne że tak :naughty: w ogóle co to za pytanie :mysli:

Opublikowano

wy w każda niedziele spotujecie??[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 21:25_________________________________________________no wiesz czasem lepiej zapytać :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak w każdą Niedzielę , jesli by coś sie mialo zmienić napewno bedzie napisane na forum :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.