Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Moi mili, z racji widocznej za oknami aury około godziny 19 uderzam na pas startowy.

Nie wiem ile śniegu będzie i jak dużo ludzi już będzie się ślizgać, nie mniej na pewno podjadę obadać.

Ktoś chętny na odrobinę białego szaleństwa ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili, z racji widocznej za oknami aury około godziny 19 uderzam na pas startowy.

Nie wiem ile śniegu będzie i jak dużo ludzi już będzie się ślizgać, nie mniej na pewno podjadę obadać.

Ktoś chętny na odrobinę białego szaleństwa ;) ?

wydaje mi się że będzie kiepsko jeszcze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

david - tak w Czyżynach.

Cuberos, ja pracuje koło Czyżyńskiego i myślę, że już koło 19 powinno dać radę.

Tak czy inaczej, na pewno podibję tam, bo to rzut beretem od ronda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie moge tam pojawić ale dopiero jak będzie dobra warstwa sniegu , mam nie miłe wspomnienia po szaleństwach na płytach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co masakrować gumy na suchym, jak można latać bokami kiedy jest mokro/śnieżno ;) + długość slide'a baaaardzo się wydłuża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... temu co się stało...

Nie dość że ma brzydkie auto, brzydkie zdjęcie to jeszcze we wszystkich tematach pisze żeby na niego głosować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że ma brzydkie auto, brzydkie zdjęcie to jeszcze we wszystkich tematach pisze żeby na niego głosować...

już nie we wszystkich :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mozna ściągnąc do przetestowania ? :)

http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/638176-rapidshare-mapy-audi-rns-e-2009-a.html

http://chomikuj.pl/Crazy1980/RNS-E+2009-2+West+and+East

Nagrywanie dvd1 2009

1. kupujemy płytkę Verbatima DVD+R DL ( u mnie chodzi tylko ta), podobno jak sie nagrywa DVD DL to już jest na standardzie format DVD-rom

2. instalujemy programik alkochol 120

3. do nagrywarki Pioneer 216D (bo taka zakipułem na te własnie potrzeby za 70 zł) wsadzemy nasza plytke

4. nagrywany nie wolniej i nie szybciej niz x4 (i tak nagrywan z szybszą, ale jak ustwaicie szybszą to nie bedzie czytać, a jak wolniejszą to plytka sie nie nagra) programeme Alkochol 120\

Nagrywanie dvd2 2009

1. Kupic plytkę TDK lub VERBATIM DVD+R

2. Zasac i zainstalowac programik imgburn 4.0

3. Nagrywac LITE-ON (u mnie poszlo tylko na tym)

4. jak juz mam pliczek dvd2.iso ,to najpierw otwieramy program imgburn dajemy na ikonke i wczytujem plik *.iso(z mapa) do programu, potem klikamy na ksiązeczke w prawym dolnym roku okna programu, szukamy naszej nagrywarki i wybieramy opcje "DVD-ROM media" i change- powinno sie otworzyc okienko "successfull"

5. nagrywam plytke z predkoscia x2,4 (i tak nagrywan z szybszą, ale jak ustwaicie szybszą to nie bedzie czytać)

Wszytkie rodzaje informacji przetestowałem osobiscie, działaja...

Jedyne jak czytam na tym forym co moze sie zmieniec to rodzaj nagrywarki, ale nie programy ani nie plytki navi chodzi tylko na DVD+R lub DVD+R DL TDK lub VERBATIM !!! inaczej nie pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ts1BbuS9.jpg

Ts1BbYNS.jpg

Droga na Zakopane :D Na 100 KM skapitulowałem :) widząc zjeżdżającego TIRa bokiem :)

[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 21:20_________________________________________________

Ts1Bd_09.jpg

Ts1Begt9.jpg

Rozwaliło mnie to rozwiązanie :) Nigdy sikanie nie było tak przyjemne :) Na sznurku jest piłka, na która gdy robisz siku wpada do bramki :D heheheheh Kosmos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...