Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest temat na forum o tym :gwizdanie:

dają chłopaki rade :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzebuje coś kupić młodemu aby sobie grał,/konsolę ?\,nie znam się i niczym nie gram.Może coś doradzicie ma 6 lat [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:28_________________________________________________

http://img142.imageshack.us/img142/9334/544e35ce0daa.png

co się dzieje na tym świecie :shocked: :shocked: :shocked::decayed:

:shocked: :shocked: :shocked:

:shocked:

W poniedziałek mają przyjechać limitowane serie PS3 z dyskiem 250GB i jakimiś grami za ok 1299zł, w pt na nocnych zakupach w MM wszystkie poszły w ciągu 3h...

Opublikowano

Potrzebuje coś kupić młodemu aby sobie grał,/konsolę ?\,nie znam się i niczym nie gram.Może coś doradzicie ma 6 lat [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:28_________________________________________________

http://img142.imageshack.us/img142/9334/544e35ce0daa.png

co się dzieje na tym świecie :shocked: :shocked: :shocked::decayed:

:shocked: :shocked: :shocked:

:shocked:

W poniedziałek mają przyjechać limitowane serie PS3 z dyskiem 250GB i jakimiś grami za ok 1299zł, w pt na nocnych zakupach w MM wszystkie poszły w ciągu 3h...

a mozesz mi odłożyć [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 08:56_________________________________________________cholera nie zapłaciłem Fotosikowi i mi zdjęcia polokowali :evil: jest coś innego :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 08:58_________________________________________________http://moto.pl/MotoPL/1,90109,7194738,Nowy_bat_na_kierowcow_.html
Opublikowano
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

witam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

te zegary to nie wiem z ktorej strony podobne do audi

Opublikowano

z d*py strony :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano

:hi:

te zegary to nie wiem z ktorej strony podobne do audi

ja tam widze, ze blizej tym zegarom do A8 niz do beemki, chodzi o uklad nie o bajerki, wczesniejsze zegary bmw mialy swoje widzimisie (np spalanie chwilowe/temp/paliwo) w zegarach rpm i km/h

zreszta wejdz do A8 D3 jak jest ciemno na zewnatrz i sam sobie odpowiedz i tu juz nawet nie o zegar chodzi tylko o caly srodek :)

Opublikowano

dzięki :wink4:

:hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 13:27_________________________________________________

zapomniałem napisać że jakiś skurw... wgniutł mi błotnik pod marketem i przerysował zderzak :disgust:

trza bylo umowic sie na filmik z kamerki, zazwyczaj pech chce, ze nic nie widac ale kto wie, moze bylbys pierwszy...

byłem pytał, nic nie widać :confused4:
Opublikowano

jaki olej lejecie do furmanek? bo sam juz nie wiem co wlewac, motul? castrol? a moze vavoline?

do tej pory lalem motul ale czy dobrze?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Ja zalewam Motulem od 4 lat moje auta i nie narzekam aby coś było nie tak :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Spoko wąski jak przyjadą to odłożę :)

Cuber coś nie dojechałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Spoko wąski jak przyjadą to odłożę :)

Cuber coś nie dojechałeś :gwizdanie:

a to Ty nie jesteś w M1 :mysli:

:polew: :polew: :polew: joke oczywiscie , nie dałem rady

Opublikowano

Pablo ja tez chce taka konsole, swoja dam synowi :decayed:

jak cos to kasiorke Ci moge jakos podrzucic wczesniej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.