Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Panowie,

Kurde grypsko mnie jakies dopada :wallbash: wczoraj wróciłem do domu połozyłem sie ok 21-szej i wstałem dopiero rano ;(

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Tak to jest jak sie jezdzi bez dachu.... :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 12:44_________________________________________________Bylo juz :audi: A9 ??

http://moto.onet.pl/5639500,0,4,filmy.html?node=28

http://www.germancarzone.com/garbage-bin/22343-audi-a9.html

:hi: all.

Było już dawno o tym, gość prawdopodobnie przerobił A6 C5 na A9 :evil: :evil: :evil::polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Siema Panowie,

Kurde grypsko mnie jakies dopada :wallbash: wczoraj wróciłem do domu połozyłem sie ok 21-szej i wstałem dopiero rano ;(

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Tak to jest jak sie jezdzi bez dachu.... :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 12:44_________________________________________________Bylo juz :audi: A9 ??

http://moto.onet.pl/5639500,0,4,filmy.html?node=28

http://www.germancarzone.com/garbage-bin/22343-audi-a9.html

:hi: all.

Było już dawno o tym, gość prawdopodobnie przerobił A6 C5 na A9 :evil: :evil: :evil::polew:

Pablo już dawno do niego pisał w sprawie kupna, ale koleś nie chce sprzedać... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema Panowie,

Kurde grypsko mnie jakies dopada :wallbash: wczoraj wróciłem do domu połozyłem sie ok 21-szej i wstałem dopiero rano ;(

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Tak to jest jak sie jezdzi bez dachu.... :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 12:44_________________________________________________Bylo juz :audi: A9 ??

http://moto.onet.pl/5639500,0,4,filmy.html?node=28

http://www.germancarzone.com/garbage-bin/22343-audi-a9.html

:hi: all.

Było już dawno o tym, gość prawdopodobnie przerobił A6 C5 na A9 :evil: :evil: :evil::polew:

Pablo już dawno do niego pisał w sprawie kupna, ale koleś nie chce sprzedać... :polew: :polew: :polew: :polew:

Sieman do Ciebie w c**j bardziej pasuje bo byś nie musiał modzić co chwile hamulców bo ma takie wypasy :evil::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 14:32_________________________________________________Co tutaj taka cisza :shocked:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

no na bielskich też cisza jak ch.... zasiał...

Opublikowano
  • Autor

Mnie jakas choroba dopadła ;( ( mam nadzieje ze nie świńska grypa ) :gwizdanie:

:wallbash:

Opublikowano

Mnie jakas choroba dopadła ;( ( mam nadzieje ze nie świńska grypa ) :gwizdanie:

:wallbash:

:no: to jest Ah1N1,2 :decayed: zycze zdrówka :)
Opublikowano
  • Autor

dostałem jakies antybiotyki zobaczymy co to będzie

zycze zdrówka

dzieki :hi:

Opublikowano

Mnie jakas choroba dopadła ;( ( mam nadzieje ze nie świńska grypa ) :gwizdanie:

:wallbash:

urwa mnie tyz... :confused4: porazka, zdrowka zycze :)

Opublikowano

Witka.

Zdrowia Mordy

Opublikowano

Mnie jakas choroba dopadła ;( ( mam nadzieje ze nie świńska grypa ) :gwizdanie:

:wallbash:

napij się :naughty:
Opublikowano

Mnie jakas choroba dopadła ;( ( mam nadzieje ze nie świńska grypa ) :gwizdanie:

:wallbash:

wóda , wóda , wóda :decayed:

Opublikowano

Piotr :hi:

Opublikowano

Piotr :hi:

Cześć Robercik :drinks:

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:bry:

dziś sie czuje jak nowo narodzony :naughty: antybiotyki dały rade :good:

Opublikowano

:bry:

dziś sie czuje jak nowo narodzony :naughty: antybiotyki dały rade :good:

ja narazie bez zmian :/

:hi:

Opublikowano

ja się też średnio czuje. Dostałem jakiegoś kataru i leciutkiej gorączki...ale co tam. Mam nadzieje że przejdzie.

Tak w ogóle to :bry: wszystkim

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.