Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ale mnie ręce bolą po wczorajszym :decayed:

wąski , co się dzieje? :naughty:

a co zjechałeś na ręcznym..? :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ale mnie ręce bolą po wczorajszym :decayed:

wąski , co się dzieje? :naughty:

Piotrek to cos Ty robił tymi rekami :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Wlasnie, Waski, co sie dzieje ? :kox:

Opublikowano

:hi: Witam

Panowie nie orientuje się ktoś a może ktoś ma na zbyciu potrzebuje moja koleżanka Turbiny do Toyoty Avensis rok 99 silnik 2.0 TDI

zaprowadziła do mechanika a mechanik powiedział jej że może załatwić za 4 tyś chyba go pogieło podobno nie nadaje się Garetta nie wiem i nie może mieć oznaczeń d4d ale jak patrzę na allegro to wszystkie mają takie oznaczenia. Ma może ktoś dojście

Opublikowano

:hi: Witam

Panowie nie orientuje się ktoś a może ktoś ma na zbyciu potrzebuje moja koleżanka Turbiny do Toyoty Avensis rok 99 silnik 2.0 TDI

zaprowadziła do mechanika a mechanik powiedział jej że może załatwić za 4 tyś chyba go pogieło podobno nie nadaje się Garetta nie wiem i nie może mieć oznaczeń d4d ale jak patrzę na allegro to wszystkie mają takie oznaczenia. Ma może ktoś dojście

jutro :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tu taka cisza dzisiaj?

Ja puki co leże w lóżku i odpoczywam bo kacyk trzyma...

Ale na spota powinienem się jakoś zebrać...

Opublikowano

:hi:

Ktoś pił wczoraj a dziś bez kaca? OStatnio miałem po żołądkowej czystej i już jej nie kupie francy...

BTW jakie macie zdanie po czym kaca jest mniej?

Opublikowano

:hi:

Ktoś pił wczoraj a dziś bez kaca? OStatnio miałem po żołądkowej czystej i już jej nie kupie francy...

BTW jakie macie zdanie po czym kaca jest mniej?

Benzyna :naughty:

Opublikowano

:hi:

Ktoś pił wczoraj a dziś bez kaca? OStatnio miałem po żołądkowej czystej i już jej nie kupie francy...

BTW jakie macie zdanie po czym kaca jest mniej?

najmniej jest po abstynencji dnia poprzedniego :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 14:56_________________________________________________

Buhahaha jak ktos ma AutoMape to w wyborze jezykow jest dostepny...................MIRON :) buaahahahah

Opublikowano

Która to wersja ja mam 5.0.5 i nie ma

Opublikowano

niestety tez mam dzisaj kaca, łeb mnie nap........i na dodatek w pracy siedze do 20.00 :(

najmniejszy kac jest po najwiekszym klinie :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 15:18_________________________________________________

Cuber , wszyscy płodzą żeby Twoje miało się z kim bawić :decayed:

nie wszyscy...nie wszyscy, niektórzy byli jeszcze bardziej przewidujący i teraz czekają na innych żniwa :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

siema Boseron :naughty: no to widze ze Cię nie bedzie na spocie dzisiaj :gwizdanie: a myślałem ze sie zobaczymy ;(

Opublikowano

siema Boseron :naughty: no to widze ze Cię nie bedzie na spocie dzisiaj :gwizdanie: a myślałem ze sie zobaczymy ;(

niestety nie dam rady :confused4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema kulawy :tongue4: w srode prawdopodobnie pojdzie z nami do kina kumpel ten co ma ta B8, ktora mialem brac to oblukasz :wink4:

Opublikowano

hej ziomy :hi:

Opublikowano

czwartek :wink4:

Opublikowano

to nawet nie wiedzialem :decayed:

bylem przekonany, ze sroda :polew:

Opublikowano

siema kulawy :tongue4:

:polew:

Irko , fura miazga :slina::kox::good:

a dzwięk silnika :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

siema kulawy :tongue4:

:polew:

Irko , fura miazga :slina::kox::good:

a dzwięk silnika :shocked: :shocked: :shocked:

lizus :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.