Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Witam Panowie

:hi:

Opublikowano

:hi: Witam Panowie

:hi:

siema mistrzu nawigacji :naughty:
Opublikowano

Przychodzi dziewczyna do spowiedzi i mówi :

prosze księdza kochałam sie w tyłeczek z chłopakiem

ksiądz : oj moja Droga to będzie piekiełko......

- juz piecze :wink4:

Boseron zepsules :)

mialo byc bedzie PIEKŁO a nie PIEKIEŁKO

no ale wszyscy zrozumieli...

Opublikowano

Przychodzi dziewczyna do spowiedzi i mówi :

prosze księdza kochałam sie w tyłeczek z chłopakiem

ksiądz : oj moja Droga to będzie piekiełko......

- juz piecze :wink4:

mnie nie piecze :no:

Dobry wieczór :tongue4:

Opublikowano

Przychodzi dziewczyna do spowiedzi i mówi :

prosze księdza kochałam sie w tyłeczek z chłopakiem

ksiądz : oj moja Droga to będzie piekiełko......

- juz piecze :wink4:

mnie nie piecze :no:

Dobry wieczór :tongue4:

bo spalas dzisiaj sama :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak coś to wiecie gdzie mnie szukac :drunk:

:naughty:

Opublikowano

Jak coś to wiecie gdzie mnie szukac :drunk:

:naughty:

na zdrowie :wink4:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 20:23_________________________________________________

:hi: Witam Panowie

:hi::evil:

Opublikowano
  • Autor

dzieki :wink4:

Opublikowano

Przychodzi dziewczyna do spowiedzi i mówi :

prosze księdza kochałam sie w tyłeczek z chłopakiem

ksiądz : oj moja Droga to będzie piekiełko......

- juz piecze :wink4:

mnie nie piecze :no:

:blink::evil:

Opublikowano

Przychodzi dziewczyna do spowiedzi i mówi :

prosze księdza kochałam sie w tyłeczek z chłopakiem

ksiądz : oj moja Droga to będzie piekiełko......

- juz piecze :wink4:

mnie nie piecze :no:

Dobry wieczór :tongue4:

bo spalas dzisiaj sama :polew:

no sama ,sama :( bo Wąski zaprosił ale zapomniał adresu podać... :thumbdown:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Przychodzi dziewczyna do spowiedzi i mówi :

prosze księdza kochałam sie w tyłeczek z chłopakiem

ksiądz : oj moja Droga to będzie piekiełko......

- juz piecze :wink4:

mnie nie piecze :no:

Dobry wieczór :tongue4:

bo spalas dzisiaj sama :polew:

no sama ,sama :( bo Wąski zaprosił ale zapomniał adresu podać... :thumbdown:

to jego stary numer... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przychodzi dziewczyna do spowiedzi i mówi :

prosze księdza kochałam sie w tyłeczek z chłopakiem

ksiądz : oj moja Droga to będzie piekiełko......

- juz piecze :wink4:

mnie nie piecze :no:

Dobry wieczór :tongue4:

bo spalas dzisiaj sama :polew:

no sama ,sama :( bo Wąski zaprosił ale zapomniał adresu podać... :thumbdown:

ups faktycznie :wink4:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:21_________________________________________________

:hi: Witam Panowie

:hi:

siema mistrzu nawigacji :naughty:

:polew: :polew:
Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

i to jest wlasnie to, Waski co sie dzieje ze nie umiesz juz nawet porzadnie kobity zbajerowac?? :polew: Just kidding

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

:hi: wiesz[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:23_________________________________________________

i to jest wlasnie to, Waski co sie dzieje ze nie umiesz juz nawet porzadnie kobity zbajerowac?? :polew: Just kidding

zapomniałem ja to się robi :embarrassed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________

i to jest wlasnie to, Waski co sie dzieje ze nie umiesz juz nawet porzadnie kobity zbajerowac?? :polew: Just kidding

ps .odbieraj tel

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

:hi: wiesz

wiem :decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

:hi: wiesz

wiem :decayed:

wiemy
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

:hi: wiesz

wiem :decayed:

wiemy

NO TO DOBRZE JAK wiecie :)

p.s. nie bylo mnie ale potem oddzwanialem no wlasnie, odbieraj telefon, i dlaczego dzwonisz na tamten a nie na ere

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.