Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

270cm A4 przecież nie przewiozę, no chyba że wytargam przedni fotel, dlatego wolałem blisko. Dzięki chłopaki za pomoc.

Swoja A4 nie dasz rady przetransportować takich desek ale od czego masz kolegów z forum :) ja moge ci taka usługę zaproponować... Ile tych desek potrzebujesz przewieź- ile kubików?

Bez przesady, 2, max 3 deski ;-)

Jesli masz (jeszcze) relingi to mam na sprzedaż belki do bagaznika dachowego :) spokojnie przewieziesz 2-3 deski na dachu...

Daj więcej info na PW. Może w końcu bym się wyposażył ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry panowie

Kupował ktoś z was w Krakowie maty wygluszające. Przymierzam się do wyciszenia drzwi w samochodzie pod audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Ludziska coś ktoś może mi powiedzieć na temat usług tej firmy? http://www.kurodetailing.pl/

Ktoś korzystał? Może znajomi coś mieli wspólnego z usługami? Etc...Za wszelkie info bardzo dziękuję! :decayed:

:hi:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Ludziska coś ktoś może mi powiedzieć na temat usług tej firmy? http://www.kurodetailing.pl/

Ktoś korzystał? Może znajomi coś mieli wspólnego z usługami? Etc...Za wszelkie info bardzo dziękuję! :decayed:

:hi:

wie znajomi -polecam ich z czystym sercem,robiłem u nich szkolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie zgrzeszyłem sprzedałem piękną B7- i sprowadziłem sobie BMW 120i jak ja się wjebałem w to gówno, to dramat miałem 3 miesiące od daty sprowadzenia i chwała bogu sprzedałem ją bardzo szybko latałem od elektronika do elektronika nikt nie mógł sobie poradzić z tym samochodem dyskoteka taka była, że dramat zegary latały tam i z powrotem wszystko, co było możliwe świeciło się radio gasło i zapalało się po 2 dniach postoju rozładowało mi akumlator xenon się spalił, a konkretnie przetwornica po założeniu nowej brak prądu z lewej strony okazało się, że moduł xenonu również spalony, co ja przeżyłem załamanie nerwowe z tym autem wiatrak klimy i chłodnicy padł, następnie valvetronic elektrozawór nie do wiary normalnie śmierdziało olejem spalonym przy do hamowaniu zrobiłem uszczelkę pokrywy zaworów i kupiłem pokrywę od razu, bo stara była ubita i to było niby przyczyną wycieku po złożeniu okazało się, że pompa vacum leje już odpuściłem bo sił do niej nie miałem takiego ulepa nikomu nie życzę sprzedałem z wyciekiem informując o tym fakcie oczywiście nabywcę i zaznaczyłem, to w umowie, byle, by nie wróciła, bo ponoć potencjalny nabywca ma dwa tygodnie na oddanie samochodu moja wina,moja wina moja bardzo wielka wina, ale rozglądam się z avantem B8 tylko, jaki silnik wybrać, żeby się znów nie wj***ć zaś dylemat......?

Edytowane przez Krzysiek29 A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary....DRAMAT!!!!! Wiesz co to znaki interpunkcyjne? Po przeczytaniu pierwszych 10 słów odechciało mi się dalej brnąć. Sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary....DRAMAT!!!!! Wiesz co to znaki interpunkcyjne? Po przeczytaniu pierwszych 10 słów odechciało mi się dalej brnąć. Sorry...

+1

PS: Próbowałem przeczytać wszystko. Udało się, ale po wielkich bólach :facepalm: W skrócie: sprzedał B7, kupił BMW (rzuca się w oczy podobieństwo do innego naszego kolegi), coś mu się "sfajczyło" bo był gdzieś na dyskotece i chce kupić B8. Więcej nie pamiętam :blowup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Wam ze jest Was trzech bo Gruszka wczoraj tez kupił BMW po sprzedaniu a3... Możecie sobie łapki podać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...