Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Będę to robił właśnie po to, żeby nikt nie uciekł... Żebyś czuł się bezpieczny na spocie. Żeby byli bezpieczni też Ci, którzy chcą mi przywileje zabierać. Mam nadzieje, że spędzili Oni Święta w gronie rodziny. Ja niestety i w pierwszy i w drugi dzień Świąt byłem po 12h w pracy a we Wigilie byłem po nocnej zmianie więc pół dnia i tak przespałem. Ale co tam... Szkoda energii na narzekanie. Przecież mam dwa tysiące wypłaty i w uj przywilejów :hi:

Weź sobie uświadom chłopie że nie tylko ty pracujesz w święta,inni też pracują i nie mają przywilejów

Zawsze możesz zmienić pracę jak się tak czujesz wykorzystywany

Bardzo podoba mi się ta wypowiedz :wink:

Witam

Mam w Passacie B6 z 2008 roku silnik CR o kodzie CBAB nalatane ok. 270 tyś. Będę robił rozrząd i chce sprawdzić ten magiczny napęd pompy olejowej, a dokładnie dobrze byłoby go przerobić bądź poprawić. Jest w naszym rejonie magik co by zrobił taka przeróbkę? Dzięki z info.

Jaglarz w Wieliczce Karol ma telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam po długiej przerwie powoli przymierzam się do zmiany wozu i powrotu do audi . Dokładnie chodzi mi o A4 B6 i raczej wchodzi w grę benzyna + lpg które z silników byście polecali, diesel raczej odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. A on przerabia to na nowy imbus 100 mm czy zostawia ten krótszy i poprawia gniazdo imbusa? Robił ktos u niego ten napęd pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły zapisy na zlot [emoji3] zapisywać się bo znowu będzie zj... od Cubra

Edytowane przez -RamzeS-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem, robił tez BOSERON. U mnie przerobił gniazdo i dorobił przejściówkę plus nowa pompę oleju z ASO. Całość 2000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , za szczególnie bezczelne pominięcie przez organizatorów zlotu w wykazie sponsorów jednego z najchojniejszych dobroczyńców którym bez wątpienia jest :

syndrom.jpg?1483100440

....a zwłaszcza powinny być zamieszczone specjalne podziękowania dla MRPiPS za likwidację syndromu pierwszej dniówki.

Mam nadzieję , że tym razem drugi dzień zlotu będzie dzięki temu zarządzeniu wyglądał lepiej (u co poniektórych).

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , za szczególnie bezczelne pominięcie przez organizatorów zlotu w wykazie sponsorów jednego z najchojniejszych dobroczyńców którym bez wątpienia jest :

syndrom.jpg?1483100440

....a zwłaszcza powinny być zamieszczone specjalne podziękowania dla MRPiPS za likwidację syndromu pierwszej dniówki.

Mam nadzieję , że tym razem drugi dzień zlotu będzie dzięki temu zarządzeniu wyglądał lepiej (u co poniektórych).

Niestety, ja z 500+ sfinansowałem C6...

Szukam sponsora na zlot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę za 500+ [emoji4]

Edytowane przez -RamzeS-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim - Wszystkiego --- w Nowym Roku !

a zwłaszcza niskich kosztów utrzymania modeli A diesel oraz niskiego spalania oleju w TFSI !

To będzie dobry rok ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...