Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

JESZCZE RAZ DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA :) !!!!

bynajmniej capsa wcisnąlem specjalnie :wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:37_________________________________________________a co to sie CUBER stało, miałes dzisiaj pic na miescie :wink4: ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, zoładek mi odmówil posłuszenstwa , juz wczoraj na piłce nie czułem sie dobrze, brzuch mam jakis caly obolały , nabrzmiały i zagazowany hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, zoładek mi odmówil posłuszenstwa , juz wczoraj na piłce nie czułem sie dobrze, brzuch mam jakis caly obolały , nabrzmiały i zagazowany hehehe

no to lipa. ale słyszałem ze dobra na to jest cola, niekiniecznie z whisky :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wałaśnie obawiam sie ze to Cola spowodowała :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: kurfa nie miałem neta przez 3h , myślałem że wyjdę z siebie :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:38_________________________________________________

no tak tylko ty jezdzisz do pracy tramwajem :> dobra skonczmy temat :decayed:

No tak jeżdze, bo co to za sens stać godzinę w korku :?: :wink4:

no na spoty luz mieć 17-18-tki ale jak Ci przyjdzie jezdzic i robisz 40tkm po polskich drogach to juz mowisz co innego, ktorys raz z kolei prostujac felgi :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 20:05_________________________________________________ja nie mam nic do 17 czy 18 u kogos, kazdy robi to co chce, ja tylko wyrazam swoje zdanie na ten temat i dla mnie max to 16

najlepsze jest to jak zdanie na dany temat mają ludzie którzy nigdy nie mieli do czynienia z danym tematem...

zapytaj Cubera lub TrueOgra lub Sokoła jak się jeździ na 19... Felg nie prostowałem ani raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dobrej nocy ja spadam bo cos mnie łeb napier........ spokojnej nocy all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...