Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

czytaj forum :polew::naughty:

Czytamy czytamy :naughty:

No cóż wyklepią audiczki i będą pozniej stały w salonie bezwypadkowe :polew:

Pablo przyznaj sie ze to ty rozbiles te audiki,przypomnij sobie gdzie ci tylkiem zarzucilo :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

czytaj forum :polew::naughty:

Czytamy czytamy :naughty:

No cóż wyklepią audiczki i będą pozniej stały w salonie bezwypadkowe :polew:

Pablo przyznaj sie ze to ty rozbiles te audiki,przypomnij sobie gdzie ci tylkiem zarzucilo :decayed:

O stary jak bym je rozbił to na pewno z zebranych części złożyło by się jedną nową sztukę :decayed::polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 15:37_________________________________________________

:hi:

czytaj forum :polew::naughty:

Czytamy czytamy :naughty:

No cóż wyklepią audiczki i będą pozniej stały w salonie bezwypadkowe :polew:

Pablo przyznaj sie ze to ty rozbiles te audiki,przypomnij sobie gdzie ci tylkiem zarzucilo :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sieman bo Ci wtryski wystrzelą :polew:

Opublikowano

:hi:

czytaj forum :polew::naughty:

Czytamy czytamy :naughty:

No cóż wyklepią audiczki i będą pozniej stały w salonie bezwypadkowe :polew:

Pablo przyznaj sie ze to ty rozbiles te audiki,przypomnij sobie gdzie ci tylkiem zarzucilo :decayed:

O stary jak bym je rozbił to na pewno z zebranych części złożyło by się jedną nową sztukę :decayed::polew:

A potem do programu Polak potrafi :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Pablo pewnie wchodziłeś na recznym :naughty:

Opublikowano

dobre, dobre :> :>

Opublikowano

:hi:

czytaj forum :polew::naughty:

Czytamy czytamy :naughty:

No cóż wyklepią audiczki i będą pozniej stały w salonie bezwypadkowe :polew:

Pablo przyznaj sie ze to ty rozbiles te audiki,przypomnij sobie gdzie ci tylkiem zarzucilo :decayed:

O stary jak bym je rozbił to na pewno z zebranych części złożyło by się jedną nową sztukę :decayed::polew:

A potem do programu Polak potrafi :polew: :polew:

Dokładnie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 15:43_________________________________________________

Pablo pewnie wchodziłeś na recznym :naughty:

Widzisz Cuber coś kiepskie te nowe B8ki bo rozj*^%ne na drobny mak a u mnie tylko belka się skrzywiła :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widzisz Cuber coś kiepskie te nowe B8ki bo rozj*^%ne na drobny mak a u mnie tylko belka się skrzywiła :polew: :polew: :polew:

No tos ja teraz juz pewnie uje**l na amen :polew:
Opublikowano

Panowie dobrego imprezowania, gdy by coś to jestem na rynku a pozniej może kazik :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dobrego imprezowania, gdy by coś to jestem na rynku a pozniej może kazik :gwizdanie:

:hi:

a co Ty o 17stej chodzi już na rynek ? aaaaaaaaaaaa no tak zapomnialem na "five-a" trzeba isc :naughty:

Opublikowano

Panowie dobrego imprezowania, gdy by coś to jestem na rynku a pozniej może kazik :gwizdanie:

:hi:

a co Ty o 17stej chodzi już na rynek ? aaaaaaaaaaaa no tak zapomnialem na "five-a" trzeba isc :naughty:

:polew:

Opublikowano

lol :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 18:00_________________________________________________Themon jak tam łapa? wszystko ok?

Opublikowano
  • Autor

Themoniasty jak tam ? zdrowiejesz mi bo kurde pasowało by gdzie wyskoczyc :kox:

Opublikowano

Siemanko Panowie :hi:

Hej Marek :wink4:

Opublikowano

PABLO jak TY to robisz ze te nastolatki Cie tak atakują? :mysli:

Opublikowano

PABLO jak TY to robisz ze te nastolatki Cie tak atakują? :mysli:

urok osobisty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

PABLO jak TY to robisz ze te nastolatki Cie tak atakują? :mysli:

srebrna bransoleta robi swoje :naughty:

Opublikowano

i gadana :naughty:

Opublikowano

i gadana :naughty:

taaaa , laski myślą że to obcokrajowiec bo nie można go zrozumieć o co mu chodzi :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.