Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Boseron, śliczne psiaki :wink4:

wiedziałem ze Tobie sie napewno spodobaja :decayed:

:polew: pytanie tylko kto kogo będzie wyprowadzął jak będą 2 psy w domu :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 14:28_________________________________________________

Co z tym akwarium? kupiłeś już coś? Pamiętaj że najważniejszy jest start. Ja bym polecał jakieś 112L, do tego dobry żwirek specjalny dla roślin. Filtr kubełkowy Fluval, Świetlówki T5 i parę roślinek. Resztę się nauczysz.

no właśnie takie chciałem ok 120l , żwirek do roślin? myślałem że żwirek to żwirek - cenna informacja :good: . A Fluval dlaczego? mało się psuje? czy ma dobrą wydajność? sorry że o takie szczegóły pytam ale moja wiedza na ten temat jest zerowa :embarrassed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 14:31_________________________________________________a coś takiego? http://allegro.pl/item525056030_nowe_akwarium_112_l_profil_wyp_zwir_mega_gratisy.html

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moja narzeczona ma sklep zoologiczny, trzeniek jak chcesz to moge Ci załatwić wszystko po cenie, dzwoń na kom bo musze zejść z kompa bo będzie wypełniać testy na prawko bo we wtorek zdaje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

witam mam pytanie czy moze sie wybieracie calą ekipą na pas lotniska ?? pośmigać ??

hmmm wszystko zelezy keidy i jaka bedzie pogoda :gwizdanie:

moze jutro po spocie gdzies uderzymy :naughty:

Opublikowano

Jak chcesz taki zestaw to najlepszy firmy aquael.

To co wstawiłeś na produkt od Czana wygląda...

Temat krótki - wtorek giełda :good:

Umów się z kimś co sie zna i tam kupisz co trzeba. Na allegro cen z giełdy nie znajdziesz...

Lepiej poczytaj o rybkach, a nie o tym co kupić :wink4:

Opublikowano

rybki , prosta sprawa - chce ładne :decayed:

Opublikowano

:hi: wszystkim

to CUBERY są DWA ?? :)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:13_________________________________________________Wiecie jak najszybciej pokonać ZAKOPIANKĘ???

Za SZWAGROPOLEM :)

:polew:

Opublikowano

Nie radził bym kupować zestawu. Wciskają same ochłapy.

Aquael i Fluval to jedne z najlepszych firm.

Ale najlepiej zrób tak jak pisał Jarko. Na pewno dużo zaoszczędzisz.

I rybki kupuj jak najmłodsze, wtedy najlepiej się przystosują do twojej wody.

I Oczywiście najpierw jakaś porządna lektura na ten temat.

Co do podłoża zacząłbym od czegoś takiego, ja mam coś podobnego i daje efekty.

http://allegro.pl/item527048930_floran_start_nawoz_podloze_dla_roslin_filtus.html

http://allegro.pl/item525513089_floran_4l_specjalne_podloze_dla_roslin_filtus.html

Opublikowano

jarko dostałeś wiadomość na priv ode mnie ?

Opublikowano

Aquael i Fluval to jedne z najlepszych firm.

Zestaw to tylko aquaela - jak na początek.

Później jak już rozwiniesz zdolności i wymagania wzrosną to osprzęt fluvala - jak dla mnie rewelka :good:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 16:24_________________________________________________

jarko dostałeś wiadomość na priv ode mnie ?

Tak, zaraz Ci odpisze.

Opublikowano

Nie radził bym kupować zestawu. Wciskają same ochłapy.

Aquael i Fluval to jedne z najlepszych firm.

Ale najlepiej zrób tak jak pisał Jarko. Na pewno dużo zaoszczędzisz.

I rybki kupuj jak najmłodsze, wtedy najlepiej się przystosują do twojej wody.

I Oczywiście najpierw jakaś porządna lektura na ten temat.

Co do podłoża zacząłbym od czegoś takiego, ja mam coś podobnego i daje efekty.

http://allegro.pl/item527048930_floran_start_nawoz_podloze_dla_roslin_filtus.html

http://allegro.pl/item525513089_floran_4l_specjalne_podloze_dla_roslin_filtus.html

dzięki :notworthy:

A Wy jakich pojemności macie akwaria?

Opublikowano

Bierz to 102, lub 112 - panoramiczna szyba przednia :good:

Miałem różne wielkości i takie mi siee najbardziej podobało :)

Opublikowano

w sumie te 200 litrowe też są fajne :rolleyes:

Opublikowano

Trzeniek, co bedziesz hodowal? Karpie? :decayed:

Opublikowano

Za co Trzeniek stracił klubowicza?

Opublikowano

Za co Trzeniek stracił klubowicza?

Za nic :tongue4:

Sam poprosil :)

Opublikowano
  • Autor

a ja słyszałem ze to przez Ciebie NEX :decayed:

Opublikowano

Witam Was Panowie :hi: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:41_________________________________________________Pisałem o zestawie ale nie fabrycznym , nie polecam fluvala[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:42_________________________________________________mam 240 litrow i fluval zalał mi juz kilka razy mieszkanie mam teraz Tetratec bardzo dobry filtr

Opublikowano

witam wszystkich w koncu wróciłem z tej piep... uczelni

Opublikowano

Trzeniu min 200L. jak chcesz to pojedziemy do znajomego co ma sklep i zmontuje Ci dobry zestaw po dobrych pieniądzach

Opublikowano

zaskoczyłeś mnie boseron z tymi owczarkami francuskimi , pierwszy raz widzę ale podobają mi sie , wyglądają jak połączenie owczarka niemieckiego z dobermanem , ja mam dużego owczarka niemieckiego długowłosego , ale myślałem o dobermanie , dlatego te francuskie mi się podobają :mysli:

własnie tak wyglądają jak doberman z owczarkiem zmieszany ale temperament dobermana raczej czyli stróżująco-pilnujący[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:54_________________________________________________ja tez mysle o akwarium i zdecydowałem sie na 100 l panorama , do tego chcałem rybki Paletki tylko nie wiem czy są trudne w utrzymaniu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.