Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja nie mam akwarium i jakos mnie to nie ciągnie :tongue4:. za to mam xenony od nex-a i okazało sie ze nie zakłucają mi

cb-radia :decayed:

Dziendoberek w ten niedzielny poranek :hi:

Jakie masz przetwornice ???

Ja mam zamiar zalozyc slimy...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma slimy :)

Opublikowano

dach jest zamknięty, więc niebieski parking godz. 18.00 zapraszamy :cool1:

E tam zamkniety... ta bialo-czerwona tasma miala by nas powstrzymac ?? :cool1:

Wezme jakies nozyczki to zrobimy uroczyste otwarcie, albo nie! Uzyjemy buterflya czy jak sie to tam pisze :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 10:52_________________________________________________

ma slimy :)

Noto mnie troche uspokoiles :good:

Mam nadzieje ze moje tez nie beda zaklucaly mojego Harrego :decayed:

Opublikowano

a ile zaplaciles za slimy z zarnikami?

Opublikowano

Jarko nie wybierasz sie na myjke dzisiaj ?? Ja chyba uderze :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 10:56_________________________________________________

a ile zaplaciles za slimy z zarnikami?

299zl komplet

A Wy ??

Opublikowano

ja załatwiałem po 250.

Opublikowano

ja załatwiałem po 250.

NEW czy uzywki ??

Itak juz kupilem wiec po ptokach, mam nadzieje ze sie beda dobrze spisywaly :gwizdanie:

Opublikowano

Siemka :hi:

Boseron i Sokolnh widze ze sie wybieracie na chipsa do katowic (Aligator ????) jak cos to ja sie tez podepnę pod wasz wyjazd :wink4:

Opublikowano

ja załatwiałem po 250.

NEW czy uzywki ??

Itak juz kupilem wiec po ptokach, mam nadzieje ze sie beda dobrze spisywaly :gwizdanie:

ja to sprzedawałem. Jakie znowu używki. Nowe zestawy sprzedawałem slimów po 250zł z żarnikami jakie chciałeś.

Opublikowano

Kurde szkoda ze dopiero teraz sie dowiedzialem, ale coz za glupote trzeba placic :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

uwierz mi ze ja też, choć wolałbym lamborgini takie jak we włoszech na autostradzie

eeee tam, lambo nic takiego, audi to audi :decayed:

Przecież Lambo to Audi :gwizdanie:

Jarko nie wybierasz sie na myjke dzisiaj ?? Ja chyba uderze :decayed:

Nie wiem czy się do spota pozbieram, a co dopiero myjka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh Jarko nie pitol tylko sie zbieraj :naughty:

Opublikowano

Witam panowie , w poniedziałek jadę do kolegi rogalloti, ale po virusku nie shamuje mi quattro, i teraz pytanko czy trzeba się umawiać w v techu na hamowanie i ile kosztuje , ktoś się orientuje??

Cuber pomożesz przy powyższym pytaniu :wink4:

Opublikowano

heheh Jarko nie pitol tylko sie zbieraj :naughty:

:kox: wstałeś w końcu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Witam panowie , w poniedziałek jadę do kolegi rogalloti, ale po virusku nie shamuje mi quattro, i teraz pytanko czy trzeba się umawiać w v techu na hamowanie i ile kosztuje , ktoś się orientuje??

Cuber pomożesz przy powyższym pytaniu :wink4:

Marcinku koszt 120 pln dla A4-klubu :gwizdanie: , a kiedy jedziesz do Rogala ?

Tak Jarko wkońcu wstałem :decayed:

Opublikowano

Jarko nie wybierasz sie na myjke dzisiaj ?? Ja chyba uderze :decayed:

Nie wiem czy się do spota pozbieram, a co dopiero myjka :decayed:

Tak dopiero wrocilem z myjki, ale fakt, ze tam git sie autko myje :good:

Popoludniu rezam lampki :decayed:

Opublikowano

Jarko nie wybierasz sie na myjke dzisiaj ?? Ja chyba uderze :decayed:

Nie wiem czy się do spota pozbieram, a co dopiero myjka :decayed:

Tak dopiero wrocilem z myjki, ale fakt, ze tam git sie autko myje :good:

Popoludniu rezam lampki :decayed:

grzeszniku bedziesz potępiony :bicz::decayed:

Mnie dziś nie będzie na spocie bo rozkłada mnie choroba, nie chce stać długo na polu bo się całkiem załatwie, w nocy ledwo zipałem, jade na gripexach :naughty:

Opublikowano

Witam panowie , w poniedziałek jadę do kolegi rogalloti, ale po virusku nie shamuje mi quattro, i teraz pytanko czy trzeba się umawiać w v techu na hamowanie i ile kosztuje , ktoś się orientuje??

Cuber pomożesz przy powyższym pytaniu :wink4:

Marcinku koszt 120 pln dla A4-klubu :gwizdanie: , a kiedy jedziesz do Rogala ?

Tak Jarko wkońcu wstałem :decayed:

Jutro jadę , umówiony jestem na 11.00 , 12.00 zależy o której zajade, [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 13:52_________________________________________________a trzeba sie umawiać w v techu, ? jaki ty miałeś program , ile km i nm w b6 ?

Opublikowano

Jarko nie wybierasz sie na myjke dzisiaj ?? Ja chyba uderze :decayed:

Nie wiem czy się do spota pozbieram, a co dopiero myjka :decayed:

Tak dopiero wrocilem z myjki, ale fakt, ze tam git sie autko myje :good:

Popoludniu rezam lampki :decayed:

grzeszniku bedziesz potępiony :bicz::decayed:

Mnie dziś nie będzie na spocie bo rozkłada mnie choroba, nie chce stać długo na polu bo się całkiem załatwie, w nocy ledwo zipałem, jade na gripexach :naughty:

Hehehe... ja grzesze a Ciebie Bog karze :polew: :polew:

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie na spocie bo rozkłada mnie choroba, nie chce stać długo na polu bo się całkiem załatwie, w nocy ledwo zipałem, jade na gripexach :naughty:

Miętczak :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.