Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam jedno zdjęcie na letnich ,zimówki mam 16" autko mozna zobaczyć w tym temacie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/i_twoja_a4_moze_byc_najwiekszym_brudasem_tej_zimy_konkurs-t22880.225.html

Kozak :> :good:

Dobra ja spadam do jutra panowie :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć Pablo :decayed:

Opublikowano

Mam pytanko o której jutro jest spocik i czy jak zwykle galeria kazimierz bo jeszcze nie byłem pozdro :)

Opublikowano

PABLO trzymaj sie ja dzis tez spasowałem bo jutro rano egzamin na uczelni

a co do viruska to ja bede robił na wiosne tylko zastanawiam sie czy v-tech czy szykowac sie do warszawy [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 23:51_________________________________________________

Mam pytanko o której jutro jest spocik i czy jak zwykle galeria kazimierz bo jeszcze nie byłem pozdro :)

Witaj, spot o 18.00 jak co tydzień, dach lub poziom niebieski jak bedzie bardzo wiało, pozdro :wink4:

Opublikowano

PABLO trzymaj sie ja dzis tez spasowałem bo jutro rano egzamin na uczelni

a co do viruska to ja bede robił na wiosne tylko zastanawiam sie czy v-tech czy szykowac sie do warszawy

katowice przeciez masz

Opublikowano

dach jest zamknięty, więc niebieski parking godz. 18.00 zapraszamy :cool1:

Opublikowano

PABLO trzymaj sie ja dzis tez spasowałem bo jutro rano egzamin na uczelni

a co do viruska to ja bede robił na wiosne tylko zastanawiam sie czy v-tech czy szykowac sie do warszawy

katowice przeciez masz

do przemyślenia :mysli: a ktos tam robił do Nas

Opublikowano

PABLO trzymaj sie ja dzis tez spasowałem bo jutro rano egzamin na uczelni

a co do viruska to ja bede robił na wiosne tylko zastanawiam sie czy v-tech czy szykowac sie do warszawy

katowice przeciez masz

do przemyślenia :mysli: a ktos tam robił do Nas

np themon

ja tez sie tam za niedługo wybieram

Opublikowano

Kamil będę w pn o 8.30 - 8.40 :wink4:

Opublikowano

ok :good:

Opublikowano

to musze spytać themona co i jak,sokolnh moze ustalimy sobie razem wyjazd :mysli:

Opublikowano

mozemy ustalic, najlepiej jakis piatek :)

Opublikowano

może na spocie sie zgadamy :wink4:

Opublikowano

jakbym dostał taki radiowóz to mógłbym robić w drogówce :polew: :polew:

Opublikowano

uwierz mi ze ja też, choć wolałbym lamborgini takie jak we włoszech na autostradzie

Opublikowano

uwierz mi ze ja też, choć wolałbym lamborgini takie jak we włoszech na autostradzie

eeee tam, lambo nic takiego, audi to audi :decayed:
Opublikowano

w takim rozumowaniu to napewno tak, ale osiągi nieporównywalne[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 01:21_________________________________________________ :hi: Wszystkim dobrej nocy zyczę , spadam

Opublikowano

bajo :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 02:02_________________________________________________ja też spadam, do jutra :decayed:

Opublikowano

a firma DETECH? http://detech.pl/

byłem tam hamować auto

chyba że to jakiś pasztet i lepiej gnać w inne miasto

Opublikowano

a firma DETECH? http://detech.pl/

byłem tam hamować auto

chyba że to jakiś pasztet i lepiej gnać w inne miasto

Ja bym sie bał robic tam fure :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.