Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok dzięki lece do garaża

pozdro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek co jest k. z Tobą ? :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

ja w najbliższym czasie planuje sobie psa sprawic

narazie przoduje husky :)

Pomyśl jeszcze. Husky to wymagający pies...

Opublikowano
  • Autor

Najlepsze są Rothweilery :naughty:

Opublikowano

Najlepsze są Rothweilery :naughty:

a co w nich fajnego niby jest ?
Opublikowano
  • Autor

Najlepsze są Rothweilery :naughty:

a co w nich fajnego niby jest ?

Wszystko Grzesiu Wszystko :naughty:

TX-Didi co sie nic nie oddzywasz???

Opublikowano

rex też się czai tylko :decayed:

Opublikowano

Bernardyn rządzi :decayed:

Tyle że trzeba kur... kombiaka dla niego kupować :decayed:

Opublikowano

oo odezwał się :decayed:

:hi:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 00:00_________________________________________________dla mnie tylko hovawart lub owczarek niemiecki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bernardyn rządzi :decayed:

Tyle że trzeba kur... kombiaka dla niego kupować :decayed:

Siemasz Rex-io :naughty: może sie pojawisz w Niedziele :gwizdanie:

Opublikowano

Może... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jednak nie Moze Tylko TAK :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 00:11_________________________________________________Panowie spadam w kimonko :hi:

Opublikowano

TX-Didi co sie nic nie oddzywasz???

:hi:

nadrabiam zaleglosci w czytaniu.....

i obserwuje Was uwaznie... :naughty:

Opublikowano

a co to nikogo juz nie ma? :shocked: czy większość po spozyciu zaniemogła.....[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 01:24_________________________________________________tx-didi witamy miło i zparaszamy częsciej

Opublikowano

zostali tylko najtwardsi :) witam

Opublikowano

TX-Didi co sie nic nie oddzywasz???

:hi:

nadrabiam zaleglosci w czytaniu.....

i obserwuje Was uwaznie... :naughty:

szpieg :przebiegly:

Opublikowano

zostali tylko najtwardsi :) witam

czyli Ci co mają mocne łby :>

Opublikowano

zostali tylko najtwardsi :) witam

czyli Ci co mają mocne łby :>

Ja dzisiaj nie pije :decayed:

Opublikowano

zostali tylko najtwardsi :) witam

czyli Ci co mają mocne łby :>

Ja dzisiaj nie pije :decayed:

akurat Ci wierze , ja tez nie :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 01:38_________________________________________________a tak wogóle bo widziałem ze temat o psach był , a co powiecie na owczarka francuskiego - Boserona :naughty: mam takiego i sprawuje się super to rzadka rasa w Polsce jeszcze ja mam suczke ma 8 lat a oto przykłądowe fotki

http://www.pies.pl/rasypsow_zdj/d_10.jpg

http://pagesperso-orange.fr/desgaillards/images/roccourionavril04.JPG

czyz nie są imponujące, mocne i dostojne

Opublikowano

no ja też jestem :)

wróciłem z garaża, wymieniłem termostat, G12, motul na nowy no i filter, aha i jeszcze sprawdziłem podatność kilku litrów tyskiego na soki żołądkowe, jak narazie wniosków brak :polew::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.