Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaskoczyłeś mnie boseron z tymi owczarkami francuskimi , pierwszy raz widzę ale podobają mi sie , wyglądają jak połączenie owczarka niemieckiego z dobermanem , ja mam dużego owczarka niemieckiego długowłosego , ale myślałem o dobermanie , dlatego te francuskie mi się podobają :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja mam żonę i mi wystarczy :polew:

Do rańca Panowie :hi:

Opublikowano

Dzieńdoberek :hi:

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Juz jutro beda ZENONY przy dobrych wiatrach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ehhh Jarko czytam posta jednego w którym sie żegnasz dwa posty niżej sie witasz :shocked::polew:

Siema Wszystkim pracujacym :hi:

Opublikowano

Siema Wszystkim pracujacym :hi:

A nie pracujacym to nie... :mysli:

Opublikowano

Siema Wszystkim pracujacym :hi:

A nie pracujacym to nie... :mysli:

no właśnie .. co to za dyskryminacja ludzi którzy dzisiaj mają wolne? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm to nie dyskryminacja tylko eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hmmmmmmmmmm no k. nie wiem co :polew:

Opublikowano

Trzeniu...jakoś nie mogę przyzwyczaić sie do twojego nowego image...jakoś tak wyblakłeś... :kox::wink4:

Opublikowano

hmmmm to nie dyskryminacja tylko eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hmmmmmmmmmm no k. nie wiem co :polew:

no właśnie ... :decayed:

Trzeniu...jakoś nie mogę przyzwyczaić sie do twojego nowego image...jakoś tak wyblakłeś... :kox::wink4:

Ty się nie masz przyzwyczajać , Ty masz mnie tylko szanować :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Boseron, śliczne psiaki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Boseron, śliczne psiaki :wink4:

wiedziałem ze Tobie sie napewno spodobaja :decayed:

Opublikowano

Co z tym akwarium? kupiłeś już coś? Pamiętaj że najważniejszy jest start. Ja bym polecał jakieś 112L, do tego dobry żwirek specjalny dla roślin. Filtr kubełkowy Fluval, Świetlówki T5 i parę roślinek. Resztę się nauczysz.

Opublikowano

Na początek polecam takie coś:

http://www.zoologiczny.sklep.pl/Perla_80_Owal_102l__25_72___767

plug & play :)

mój braciak ma coś takiego tylko wieksze :gwizdanie:

owalne i większe :mysli:

Na początek powinno mu takie wystarczyć

Opublikowano

Na początek polecam takie coś:

http://www.zoologiczny.sklep.pl/Perla_80_Owal_102l__25_72___767

plug & play :)

mój braciak ma coś takiego tylko wieksze :gwizdanie:

owalne i większe :mysli:

Na początek powinno mu takie wystarczyć

Witam

ja właśnie założyłem akwarium jak na początek 50l, ponoć czym większe to mniej pracy, ja mam od miesiąca i miałem już trzy pogrzeby, początek nie jest łatwy, właśnie dziś wyczytałem że mam trzy rybki chore na ospe rybią. Ogólnie rybki bardzo fajna sprawa bardzo uspakajają. Polecam

Opublikowano

ehhh Jarko czytam posta jednego w którym sie żegnasz dwa posty niżej sie witasz :shocked::polew:

Taki live :naughty: sorki, life :gwizdanie:

Opublikowano

witam mam pytanie czy moze sie wybieracie calą ekipą na pas lotniska ?? pośmigać ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.