Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6237525,Zielone_swiatlo_dla_plazy_nad_Wisla.html[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 11:31_________________________________________________

Robert, tez Ci turbo padlo ??

Jak lopatki sa z... to przeladowywuje tak jak moja co ja teraz mam :(

Tylko dla mnie wielka tajemnica jest co bym tam zastal w srodku jak bym rozebral swoja :polew:

Nie - mam taką [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 11:32_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6237152,Stadion_Cracovii_powstanie_na_kredyt.html[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 11:34_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1584856,0,1,google-pomaga-sledzic-ludzi,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitał. :hi: :hi: Jak to dobrze się porządnie wyspać... :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiosna Nam sie robi :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 12:33_________________________________________________Wam tez gg nie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh myślalem ze tylko u mnie coś jest nie tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dziś tak cicho? Ja się dzisiaj dowiedziałem że mam do wymiany przekładnie kierowniczą, kończy mi się przegub i mam prawdopodobnie zj**...ne sterowanie EGRem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio lekka lipa... a to wszystko przy przebiegu 90kkm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI dostałeś ramki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Boseron jak nogi? działają dzisiaj? :naughty:

dzis jest ok czyli wwniosek ze sie opierd....łem :naughty:

siemian skoro co wieczór idziesz sobie pojeździć to moze za bardzo dajesz jej w palnik i zużycie materiałów wzrasta......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio lekka lipa... a to wszystko przy przebiegu 90kkm...

hmmm dziwne...

auto masz od nowośći? może wcale nie ma 90kkm

to jest wręcz nieprawdopodobne aby przy takim przebiegu wystąpiła taka usterka... ja mam 220kkm i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem autko ma grubo ponad 90kkm. Mam drugie tyle a sam widziales roznice w srodku, co pradwa to nie jest zadna zaleznosc, ale zawsze jakis punkcik do zastanowienia...[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 20:03_________________________________________________

KERCZI dostałeś ramki?

Nie dostalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg był sprawdzany i jest na 100% prawdziwy.Zresztą potwierdziło to też paru mechaników z chłopakami z CompSportu włacznie. KERCZI wiesz że wnętrze nie jest u mnie wyznacznikiem bo było całe wymieniane...

Myśle że wszysko zależy od stylu jazdy. Troche męcze auto.

Jak kiedyś jezdziłem e klasą przez miesiąc to padła automatyczna skrzynia biegów przy przebiego 70 tys.

Co do przegubów to słyszałem że jest to słaba strona a4.

Zresztą kolega mk4 ma auto z przebiegiem 139tys i miał już wymieniane i przeguby i chłodnice recyrkulacji spalin...

W ASO mi powiedzili że mieli pare przypadków że przy 50k km się rozsypała przekładnia... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 20:23_________________________________________________idzie ktoś dzisiaj do miasta?? :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian dawaj VIN na pw , sprawdzimy hehehe pod warunkiem ze był przytagrany z DE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...