Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko bedziesz zamawial te ledy??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko bedziesz zamawial te ledy??

Te co Wam linka pokazałem :?:

Opublikowano

no w ogole czy bedziesz cos zamawial z tego sklepu? bo mi jeszcze brakuje kilku do kompletu

Opublikowano

No myślę że coś trzeba by zamówić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no w ogole czy bedziesz cos zamawial z tego sklepu? bo mi jeszcze brakuje kilku do kompletu

a Ty co juz masz za ledy pozamawiane lub kupione ? moze tak bys pomyślał o Cuberze co ? :naughty:

Opublikowano

to jak bedziesz zamawial to daj znac to Ci dam kase to wezmiesz cos dla mnie, w sumie jak juz tyle wymienilem to i wymienie w schowku :)

Opublikowano

to jak bedziesz zamawial to daj znac to Ci dam kase to wezmiesz cos dla mnie, w sumie jak juz tyle wymienilem to i wymienie w schowku :)

Oki, nie ma sprawy :)

no w ogole czy bedziesz cos zamawial z tego sklepu? bo mi jeszcze brakuje kilku do kompletu

a Ty co juz masz za ledy pozamawiane lub kupione ? moze tak bys pomyślał o Cuberze co ? :naughty:

Jak patrzyłeś u mnie to sie tlko wykrzywiłeś... :gwizdanie:

Już Ci sie podobają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak mi sie nie spodobają to wyrzuce te ledy do kosza :wink4:

Opublikowano

Przecież już widziałeś... A nie prościej Sobie pożczyć i przymieżyć jak to u Ciebie będzie wygladało :gwizdanie:

Jak masz wywalać stówe do kosza to może lepiej kup za to troche wódki i pepsi, a ja Ci te ledy pożyczę :kox:

Opublikowano

TX DIDI ma ledy juz wszedzie :) nawet w rejestracji co najbardziej mnie wpienia bo moj FIS wywala number plate light SCHADE ;p :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

TX DIDI ma ledy juz wszedzie :) nawet w rejestracji co najbardziej mnie wpienia bo moj FIS wywala number plate light SCHADE ;p :wallbash: :wallbash:

To wkleć im tam mały opornik, taki 600ohm :gwizdanie:

Opublikowano

TX DIDI ma ledy juz wszedzie :) nawet w rejestracji co najbardziej mnie wpienia bo moj FIS wywala number plate light SCHADE ;p :wallbash: :wallbash:

To wkleć im tam mały opornik, taki 600ohm :gwizdanie:

juz rzezbilismy ale cos jest nie tak, podejrzewam ze za mala wiedza w dziedzinie elektroniki

Opublikowano

TX DIDI ma ledy juz wszedzie :) nawet w rejestracji co najbardziej mnie wpienia bo moj FIS wywala number plate light SCHADE ;p :wallbash: :wallbash:

To wkleć im tam mały opornik, taki 600ohm :gwizdanie:

juz rzezbilismy ale cos jest nie tak, podejrzewam ze za mala wiedza w dziedzinie elektroniki

Na plusie go trzeba dać, czyli tam gdzie jak językiem dotkniesz to poczujesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi olej te ledy tylko szukaj xenonków :naughty:

Opublikowano

Kerczi olej te ledy tylko szukaj xenonków :naughty:

szukam, ale wolaja 2k i wiecej, a tyle nie dam no i najchetniej juz z bialymi kierunkami

Opublikowano
  • Autor

Kerczi olej te ledy tylko szukaj xenonków :naughty:

szukam, ale wolaja 2k i wiecej, a tyle nie dam no i najchetniej juz z bialymi kierunkami

kierunki mozna wyrezac samemu :naughty: tez mnie to czeka :gwizdanie:

Opublikowano

Na plusie go trzeba dać, czyli tam gdzie jak językiem dotkniesz to poczujesz :decayed:

taka rada jest również przydatna przy sprawdzaniu przetwornic od ksenonów :polew:

Opublikowano
  • Autor

taka rada jest również przydatna przy sprawdzaniu przetwornic od ksenonów

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na plusie go trzeba dać, czyli tam gdzie jak językiem dotkniesz to poczujesz :decayed:

taka rada jest również przydatna przy sprawdzaniu przetwornic od ksenonów :polew:

:kox: :kox: :kox:

_________________________________________________

Cuber, jak tam hokej :?:

Opublikowano

albo wersje USA tez bym przygarnal z stale swiecacymi kierunkami :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.