Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy walczą z kryzysem i czasu nie mają :gwizdanie:

Eeeeeeeee.... tam, bedzie co ma byc... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy walczą z kryzysem i czasu nie mają :gwizdanie:

przekonales mnie, tez ide walczyc.... (gdzie sie zbieramy ??)

Opublikowano

Wszyscy walczą z kryzysem i czasu nie mają :gwizdanie:

przekonales mnie, tez ide walczyc.... (gdzie sie zbieramy ??)

Co niedzielę w galerii Kazimierz o godz. 18.00 - tam knujemy, a w tyg. walczymy...[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:02_________________________________________________

Wszyscy walczą z kryzysem i czasu nie mają :gwizdanie:

Eeeeeeeee.... tam, bedzie co ma byc... :gwizdanie:

Cwaniak... Pomysła ma i szpanuje :gwizdanie:

Opublikowano

Wszyscy walczą z kryzysem i czasu nie mają :gwizdanie:

przekonales mnie, tez ide walczyc.... (gdzie sie zbieramy ??)

Co niedzielę w galerii Kazimierz o godz. 18.00 - tam knujemy, a w tyg. walczymy...[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:02_________________________________________________

Wszyscy walczą z kryzysem i czasu nie mają :gwizdanie:

Eeeeeeeee.... tam, bedzie co ma byc... :gwizdanie:

Cwaniak... Pomysła ma i szpanuje :gwizdanie:

Pomysl to nie wszystko, poki co nie robie na siebie tylko na obcych ludzi :(

BTW. A skad Ty o tym wiesz ??[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:16_________________________________________________

Wszyscy walczą z kryzysem i czasu nie mają :gwizdanie:

przekonales mnie, tez ide walczyc.... (gdzie sie zbieramy ??)

Pod wierzynkiem!!! W ramach walki z kryzysem jest akcja, kto zje wiecej paczkow... :polew:

Ja mam zamiar zrobic dwucyfrowke dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano

Witojcie

Opublikowano
  • Autor

Tak Jarko sam sie tak czasami przebieram :naughty:

Opublikowano

Pomysl to nie wszystko, poki co nie robie na siebie tylko na obcych ludzi :(

BTW. A skad Ty o tym wiesz ??

Ma sie swoje dojścia :gwizdanie:

Opublikowano

Tak Jarko sam sie tak czasami przebieram :naughty:

:polew:
Opublikowano

Tak Jarko sam sie tak czasami przebieram :naughty:

:kox: musisz nieźle wyglądać w takim obcisłym wdzianku i sedesem do pasa uwiązanym :kox:

Opublikowano
  • Autor

musisz nieźle wyglądać w takim obcisłym wdzianku i sedesem do pasa uwiązanym

ale za to jakie widoki :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A potam gaz łzawiacy w ustach i oczach bezcenne :kox:

Opublikowano

musisz nieźle wyglądać w takim obcisłym wdzianku i sedesem do pasa uwiązanym

ale za to jakie widoki :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

warte poświęcenia :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to nie lepiej robic za prysznic z gałka to zmiany wody, ciepla,zimna??? ;p

Opublikowano

A miedzy kurkami bedzie zelik :polew:

Opublikowano

A miedzy kurkami bedzie zelik :polew:

Tukan Ty tylko o jednym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

A miedzy kurkami bedzie zelik :polew:

Tukan Ty tylko o jednym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 12:51_________________________________________________Kerczi, Siemian - takie coś Sobie kupcie :naughty:

http://sklep.ledy.pl/product_info.php?cPath=100_133&products_id=620

Opublikowano
  • Autor

hmmmmm juz ten temat był przerabiany :gwizdanie: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.