Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany chodzcie sie zwalimy naszemu Modowi i zrobimi mini spocika w tej jego bukowinie :)

hehe dobre :good: pewnie zalany leży na stoku :naughty: :naughty: :naughty:

Eeee, przed chwila widziałem jak moderował Twoje posty :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew::

:polew:

Opublikowano
  • Autor

To co nawiedzamy go?? Tak zeby nawet o tym nie wiedzial...buhahaha...zobaczy sie jak czesto jest na forum:))

czytam czytam spokojnie :naughty:

pełna kontrola jest :gwizdanie:

Opublikowano

O kurde a miało byc tak pięknie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zielony Siemianie kto sie smieje ten sie smieje ostatni :), jak skoncze ze srodkiem zeby nie wygladal jak burn edition to sie wezme za reszte a wtedy Ty bedziesz wyjezdzal dwa dni wczesniej ;p

Opublikowano
  • Autor

O kurde a miało byc tak pięknie :kox: :kox: :kox:

:wink4:

Opublikowano

spoko Poziek jeszcze Go nakrecimy na czterech lapach :) i to juz niedlugo :)

Opublikowano

Zielony Siemianie kto sie smieje ten sie smieje ostatni :), jak skoncze ze srodkiem zeby nie wygladal jak burn edition to sie wezme za reszte a wtedy Ty bedziesz wyjezdzal dwa dni wczesniej ;p

N oto sie szykuja grube mody :kox:
Opublikowano

Zielony Siemianie kto sie smieje ten sie smieje ostatni :), jak skoncze ze srodkiem zeby nie wygladal jak burn edition to sie wezme za reszte a wtedy Ty bedziesz wyjezdzal dwa dni wczesniej ;p

N oto sie szykuja grube mody :kox:

Nawet jeszcze się nie zaczęły :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:hi:

Panowie trzymajcie kciuki , Sokol właśnie poszedł na rozmowę kwalifikacyjną :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie trzymajcie kciuki , Sokol właśnie poszedł na rozmowę kwalifikacyjną :decayed:

jaka firma ? czy może jakaś rozrywkowa ? :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

:hi:

Panowie trzymajcie kciuki , Sokol właśnie poszedł na rozmowę kwalifikacyjną :decayed:

Hehe to się zapowiada niezły team w pracy :kox: 3mamy :)

Opublikowano

Zielony Siemianie kto sie smieje ten sie smieje ostatni :), jak skoncze ze srodkiem zeby nie wygladal jak burn edition to sie wezme za reszte a wtedy Ty bedziesz wyjezdzal dwa dni wczesniej ;p

N oto sie szykuja grube mody :kox:

Nawet jeszcze się nie zaczęły :gwizdanie: :kox:

a Ty co? przeciw mnie? to ze Siemian dal Ci niebieskie podswietlenie do tablicy to co? juz koledzy jestescie? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Panowie trzymajcie kciuki , Sokol właśnie poszedł na rozmowę kwalifikacyjną :decayed:

Hehe to się zapowiada niezły team w pracy :kox: 3mamy :)

Pablo ale to nie do mnie , jak go przyjmą to będą tanie kredyty do wzięcia :wink4:

Opublikowano

a Ty co? przeciw mnie? to ze Siemian dal Ci niebieskie podswietlenie do tablicy to co? juz koledzy jestescie? :polew: :polew: :polew:

to nie jest niebieskie tylko "śiwe" :polew:

KERCZI nie martw się Ciebie też kocham :polew:

Opublikowano

:hi:

Panowie trzymajcie kciuki , Sokol właśnie poszedł na rozmowę kwalifikacyjną :decayed:

jaka firma ? czy może jakaś rozrywkowa ? :naughty::decayed::wink4:

finanse :wink4:

Opublikowano

a Ty co? przeciw mnie? to ze Siemian dal Ci niebieskie podswietlenie do tablicy to co? juz koledzy jestescie?

:polew: :laghing2:
Opublikowano

KERCZI nie martw się Ciebie też kocham :polew:

:mysli:

Opublikowano

:hi:

Panowie trzymajcie kciuki , Sokol właśnie poszedł na rozmowę kwalifikacyjną :decayed:

Hehe to się zapowiada niezły team w pracy :kox: 3mamy :)

Pablo ale to nie do mnie , jak go przyjmą to będą tanie kredyty do wzięcia :wink4:

Aha :)

To dobrze wiedzieć, skoro tak mówisz to nie długo będzie na wypasie B8ka S-Line :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 15:38_________________________________________________

KERCZI nie martw się Ciebie też kocham :polew:

:mysli:

Ciebie już nie ;( :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chory jesteś Pablo :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.