Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadajcie sie jeszcze na PW, a przed spotem na gg :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Krakusy :pleasantry: Cześć Warszawa :song:

Trąbią na mieście, że tutaj jest fajnie :decayed:Krzyniek wpadnij dzisiaj, dawno już nie widziałem twojej zapyziałej facjaty :friends:Suli przyjedź później, ale przyjedź :wink4:

Wyślę Wam jeszcze PW, zadzwonię i zostwię msg na gg :good: - zgodnie z zaleceniami ..

Opublikowano

Cesc kraków i warszawa :>

Opublikowano

Cuber opłatę zaraz Wam narzuci :naughty: Warszawiacy

Opublikowano

no wlasnie...my tu ciezko pracujemy....

Opublikowano

wąski , dasz rade załatwić kiere z RS4 b7 do mojego B6 , ewentualnie jaka cena?? moze byc na priv ?????????

Opublikowano

Robert mialbys podswietlany uchwyt na kubek i szufladke na drobne?? Kojarzysz czy tam trzeba ciagnac wiazke jakas wiazke??

Opublikowano

kurde kolega ma urlop a my mu glowe zawracamy, :)

Opublikowano

Zgadajcie sie jeszcze na PW, a przed spotem na gg :kox:

NIe mam GG :gwizdanie: Nie ma mnie też na naszej-klasie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Cześć Krakusy i Warszawko, widzę, że tutaj się spoty przeniosły :decayed:

Opublikowano

wąski , dasz rade załatwić kiere z RS4 b7 do mojego B6 , ewentualnie jaka cena?? moze byc na priv ?????????

sam kupiłem na allegro :naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 12:18_________________________________________________

kurde kolega ma urlop a my mu glowe zawracamy, :)

już NIE :evil:

Opublikowano

Marcin przeciez Waski juz wrocil z urlopu...

Opublikowano

Robert mialbys podswietlany uchwyt na kubek i szufladke na drobne?? Kojarzysz czy tam trzeba ciagnac wiazke jakas wiazke??

:mysli: było gdzieś o tym [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 12:19_________________________________________________a masz pakiet oświetlenia?

Opublikowano

tzn?? Rezam wlasnie,

Zostalo mi podsiwietlenie nog z przodu i wlasnie kubek z szufladka, reszta juz jest :)

Opublikowano

tzn?? Rezam wlasnie,

Zostalo mi podsiwietlenie nog z przodu i wlasnie kubek z szufladka, reszta juz jest :)

jeszcze kilka rzeczy podswietlisz i trzeba bedzie drugi akumulator zainstalowac :>

Opublikowano

siema Krakowiaczki , ale tu fajnie ,prawie tak jak u nas :tongue4: , i znajome geby widze :polew:

Nosferski teraz tu spamujesz ????? :kox:

Opublikowano

powinny byc takie wersje jak byly w japonczykach na rynek skandynawski (dwa akumulatory) :)

Opublikowano

tzn?? Rezam wlasnie,

Zostalo mi podsiwietlenie nog z przodu i wlasnie kubek z szufladka, reszta juz jest :)

no to nie ma [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 12:29_________________________________________________czytałeś

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html

Pisz na pv do Alvaro

Opublikowano

Kerczi, co Ty robiłeś z tymi fotami :mysli:

Opublikowano

Stary juz to przevertowalem na 10ta strone ale nie ma tam nic o kubku i szufladce :/[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 12:39_________________________________________________

Kerczi, co Ty robiłeś z tymi fotami :mysli:

a co mialem zrobic??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.