Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i widzialem ladnego czarnego sedana b6 jak sie przymierzal na parking,

To pewnie mnie widziałeś, bo jedyny mój czarny sedan dzis był na spocie :wink4:

[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:16_________________________________________________

Panowie dzięki za spocika... marcin j furka fajna szdoka że nie avant :>

siemian twoja również nićzego sobie tylko szkoda , że avant :)

no to ladnie przypucowales furke na spota, z daleka sie juz rzucala w oczy...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brudnym grzech przyjeżdzać. :wink4: szkoda ze nie podbiłeś na pare minut.

Opublikowano

Brudnym grzech przyjeżdzać. :wink4: szkoda ze nie podbiłeś na pare minut.

To Ty byłeś dziś na spocie :?: :mysli:

Opublikowano

Brudnym grzech przyjeżdzać. :wink4: szkoda ze nie podbiłeś na pare minut.

To Ty byłeś dziś na spocie :?: :mysli:

Po 19 juz zawinąłem bo do domku 100 km

Opublikowano

Brudnym grzech przyjeżdzać. :wink4: szkoda ze nie podbiłeś na pare minut.

To Ty byłeś dziś na spocie :?: :mysli:

Po 19 juz zawinąłem bo do domku 100 km

No to sie mineliśmy :cool1:

Opublikowano

Jarko kto pozno przychodzi to sam sobie szkodzi ;p

Jarko gg i Jarko jak fotoski?? Pieeeeknie wyszly?

Opublikowano

Brudnym grzech przyjeżdzać. :wink4: szkoda ze nie podbiłeś na pare minut.

To Ty byłeś dziś na spocie :?: :mysli:

Po 19 juz zawinąłem bo do domku 100 km

No to sie mineliśmy :cool1:

Chyba tak.

Opublikowano

Jarko kto pozno przychodzi to sam sobie szkodzi ;p

Pamiętaj - ja zawsze przychodzę w odpowiednim momencie :cool1:

Fotkami sie nie bawiłem, jutro nad Nimi posiedzę - nie chciało mi sie już dzisiaj :wink4:

Gadacza nie odpalam bo się boję co tam na mnie czeka :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Witam Wszystkich razem i każdego z osobna , życzę miłego dnia i udanego tygodnia :evil: :>
Opublikowano

Aloha :hi:

Ja jeszcze siedzę w domu na L4 to Wam się dzisiaj tymi fotkami pobawię :)

Opublikowano

:hi:

Jarko jesteś na L4 i wstajesz o tej godzinie :shocked:

Opublikowano

Jarko jest uzalezniony od forum :naughty: Siema all

Opublikowano
:hi: dzien dobry wszystkim , niestety skonczyły sie przyjemności i do pracy trzeba było przyjść :confused4:
Opublikowano

Witajcie koledzy

Opublikowano

Aloha :hi:

Ja jeszcze siedzę w domu na L4 to Wam się dzisiaj tymi fotkami pobawię :)

Takiemu to dobrze :), ale o godzinie 6 na forum jak wstawac nie trza??

:hi: wszystkim.[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 09:29_________________________________________________http://www.nasza-sexklasa.pl/index.php[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 09:45_________________________________________________DOWCIP:

Kobieta dzwoni rano do swojego szefa i mówi, że nie przyjdzie do pracy, bo jest chora. - A co pani jest? - pyta szef. - Mam jaskrę analną. - Że co!? Czym to się objawia?? - Po prostu nie widzę dziś możliwości przytoczenia swojej d*py do pracy...

Opublikowano

powitał wszystkich :hi: :hi:

Opublikowano

siemian? 10 rano? Na nogach? :mysli: cos Cie boli?? :>

Opublikowano

hehe wiedziałem że to napiszesz :>

Opublikowano

hehe wiedziałem że to napiszesz :>

a o wnetrzu tez wiedziales ze zaraz napisze?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie, o jakim wnętrzu?? :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.