Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejka Panowie i Panie :) Być może bede jutro u Was :naughty: są jakieś gadgety klubowe do odebrania?????

A co byś chciał :mysli:

polarek i koszulke dla I

Opublikowano

niestety ,bede na polibudzie w czasie spota ;( moze ktos inny ma ;)

Opublikowano

Hejka Panowie i Panie :) Być może bede jutro u Was :naughty: są jakieś gadgety klubowe do odebrania?????

A co byś chciał :mysli:

polarek i koszulke dla I

co za gość :wallbash:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 21:38_________________________________________________

niestety ,bede na polibudzie w czasie spota ;( moze ktos inny ma ;)

Chyba Ozi ma, albo Tukan :mysli:

Opublikowano

Hejka Panowie i Panie :) Być może bede jutro u Was :naughty: są jakieś gadgety klubowe do odebrania?????

A co byś chciał :mysli:

polarek i koszulke dla I

co za gość :wallbash:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 21:38_________________________________________________

niestety ,bede na polibudzie w czasie spota ;( moze ktos inny ma ;)

Chyba Ozi ma, albo Tukan :mysli:

jarko ie jestem na czasie z forum , wytlumacz :)

Opublikowano

Dzisiaj Ci wysłałem :evil: Jakbyś wczoraj napisał :wink4:

Opublikowano
:notworthy: spoko , to w takim razie czekam na przesyłeczkę :hi:
Opublikowano

Czekaj, we wtorek najpóźniej powinna być :cool1:

zaraz uaktualnię listę z polarami :)

Na spota mimo to podbijesz :gwizdanie:

Opublikowano

Czekaj, we wtorek najpóźniej powinna być :cool1:

zaraz uaktualnię listę z polarami :)

Na spota mimo to podbijesz :gwizdanie:

Myślę , że uda sie zawitać. ostatnio byłem to akurat dużo osób nie było. :)

Opublikowano

Czekaj, we wtorek najpóźniej powinna być :cool1:

zaraz uaktualnię listę z polarami :)

Na spota mimo to podbijesz :gwizdanie:

Myślę , że uda sie zawitać. ostatnio byłem to akurat dużo osób nie było. :)

Jak przyjedziesz to zawsze jedna więcej :naughty:

Tym razem spot wyjątkowy bo bez bossa :gwizdanie:

Opublikowano

nowa akcja REMIEGO :decayed:

Opublikowano

nowa akcja REMIEGO :decayed:

Co za koles :polew: Siema
Opublikowano
  • Autor

Pozdrowionka z slonecznej i mocno zaśniezonej Bukowiny :naughty:

Bawcie sie dobrze na spocie , dziś pewnie będzie lepsza frekwencja :gwizdanie:

ps. Themona siedzi tutaj ze mna pijok jeden :polew: wiec pewnie na spota nie dojedzie

Opublikowano

frekwencje dają najlepsi :naughty: :naughty: baw ta sie dobrze, jak ja :decayed: :decayed:

Opublikowano

baw ta sie dobrze, jak ja :decayed: :decayed:

Cos ty taki zadowolony :naughty:
Opublikowano

Pozdrowionka z slonecznej i mocno zaśniezonej Bukowiny :naughty:

Bawcie sie dobrze na spocie , dziś pewnie będzie lepsza frekwencja :gwizdanie:

ps. Themona siedzi tutaj ze mna pijok jeden :polew: wiec pewnie na spota nie dojedzie

Pozdro chlopy... trzymajcie sie dobrze i nie zapijcie bardzo zebyscie na zlota dojechali smiley

Opublikowano

Bawcie sie dobrze na spocie , dziś pewnie będzie lepsza frekwencja :gwizdanie:

coś sugerujesz :gwizdanie:

Opublikowano

Bawcie sie dobrze na spocie , dziś pewnie będzie lepsza frekwencja :gwizdanie:

coś sugerujesz :gwizdanie:

no jak to co??

Kota nie ma, myszy harcuja.. :tongue4:

Opublikowano

:hi::naughty:

ps. Themona siedzi tutaj ze mna pijok jeden :polew: wiec pewnie na spota nie dojedzie

A już miałem pisać Dejmonowi żeby przywiózł vaga na spota bo wyskoczyła mi inspekcja kolejnej wymiany oleju :decayed:

Tytus jak będziesz dziś na spocie to przyjedz z vagiem :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.