Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siemian na odległoś widać kto siedzi za sterami :gwizdanie:

Dobranoc Panowie :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemian fajna strzała :good:

Boseron kiedy takie będą u nas :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:40_________________________________________________

Siemian na odległoś widać kto siedzi za sterami :gwizdanie:

Trzeba dać im polary A4-klub :polew:

Opublikowano

Dobranoc Panowie :hi:

Narka :hi:

własnie sięgam po whiskacza bo tez złapałem smaki :gwizdanie:

No to jedziemy :drunk:

Opublikowano

eee slabo zamaskowana ta furmanka...kurw.osci...no nic jak wszyscy pija to i ja sie napije...

Opublikowano

własnie sięgam po whiskacza bo tez złapałem smaki :gwizdanie:

No to jedziemy :drunk:

Tylko że ja jadę z syropem :rant:

Opublikowano

Siemian na odległoś widać kto siedzi za sterami :gwizdanie:

Dobranoc Panowie :hi:

:hi: Tylko nie opij sie za bardzo ta cytrynowka, albo juz chociaz przepis wytargaj :)

Opublikowano

Wasze zdrowie :drunk:

Opublikowano

eee slabo zamaskowana ta furmanka...kurw.osci...no nic jak wszyscy pija to i ja sie napije...

:good:

Tylko że ja jadę z syropem :rant:

Z Nim to gorzej jak z babą :kox:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:44_________________________________________________

:hi: Tylko nie opij sie za bardzo ta cytrynowka, albo juz chociaz przepis wytargaj :)

Właśnie, przepis załatw :naughty:

Opublikowano

przyda sie za trzy tygodnie :)

Opublikowano

przyda sie za trzy tygodnie :)

A co jest za 3 tygodnie :mysli:

Opublikowano

eee slabo zamaskowana ta furmanka...kurw.osci...no nic jak wszyscy pija to i ja sie napije...

:good:

Tylko że ja jadę z syropem :rant:

Z Nim to gorzej jak z babą :kox:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:44_________________________________________________

:hi: Tylko nie opij sie za bardzo ta cytrynowka, albo juz chociaz przepis wytargaj :)

Właśnie, przepis załatw :naughty:

Dobra idę po Heinekena :kox::drunk:

Opublikowano

Cuber wpadl na chwilke i jak sie ozywilo?! Co mod to mod :decayed:

Opublikowano

przyda sie za trzy tygodnie :)

A co jest za 3 tygodnie :mysli:

Ponad 3 tygodnie :naughty:

Opublikowano

Cuber wpadl na chwilke i jak sie ozywilo?! Co mod to mod :decayed:

:kox:

Opublikowano

przyda sie za trzy tygodnie :)

A co jest za 3 tygodnie :mysli:

hmmm zastanownym sie :mysli: :mysli: :mysli:

Połmetek postu?! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przyda sie za trzy tygodnie :)

A co jest za 3 tygodnie :mysli:

Ponad 3 tygodnie :naughty:

za 3 tygodnie wieczorkiem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Dobra panowie ja idę film oglądnąć, będę pózniej :)

Opublikowano

hmmm zastanownym sie :mysli: :mysli: :mysli:

Połmetek postu?! :polew: :polew: :polew:

Pościmy cytrynówką :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:49_________________________________________________Karol, fajnie foty skleiłeś :good:

Opublikowano

Siemian na odległoś widać kto siedzi za sterami :gwizdanie:

Dobranoc Panowie :hi:

Może być widać na odległość bo ten radar na grillu namierza podobno z bardzo duzych odleglosci i to w dwie strony.

Opublikowano

Boseron jak tam, bo mi się już kończy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.