Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm zastanownym sie :mysli: :mysli: :mysli:

Połmetek postu?! :polew: :polew: :polew:

Pościmy cytrynówką :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 00:49_________________________________________________Karol, fajnie foty skleiłeś :good:

THX, GIMP rządzi :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko daje rade, u mnie własnie nalany nastęny drink :gwizdanie:

jeszcze mam 20 minut filmu :kox:

Opublikowano

THX, GIMP rządzi :)

Zaraz Ci jeszcze środek podeślę :)[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:02_________________________________________________

jarko daje rade, u mnie własnie nalany nastęny drink :gwizdanie:

jeszcze mam 20 minut filmu :kox:

No to chluśniem bo zaśniem :kox:

Opublikowano

jarko daje rade, u mnie własnie nalany nastęny drink :gwizdanie:

jeszcze mam 20 minut filmu :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=v2N3byXAWyY

Opublikowano

kerczi :good:

Opublikowano

THX, GIMP rządzi :)

Zaraz Ci jeszcze środek podeślę :)[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:02_________________________________________________

jarko daje rade, u mnie własnie nalany nastęny drink :gwizdanie:

jeszcze mam 20 minut filmu :kox:

No to chluśniem bo zaśniem :kox:

to jeszcze nie doszla mi 1,2

Opublikowano

Dobra, idzie środek teraz, a za chwilę dam 1,2[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:06_________________________________________________Wybrałem dwie najlepsze - z dobrą ostrością :)

Opublikowano

dobra ja uciekam bo nie moge sie przez Was skupić na filmie :wink4:

ostatni łyczek i jak miło sie bedzie zasypiało.... czy to alkoholizm? :gwizdanie:

Opublikowano

ostatni łyczek i jak miło sie bedzie zasypiało.... czy to alkoholizm? :gwizdanie:

U Polak to norma, nie martw się :wink4:

Miłej nocki :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobra, idzie środek teraz, a za chwilę dam 1,2[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:06_________________________________________________Wybrałem dwie najlepsze - z dobrą ostrością :)

mmm jaki srodek...ale chaupy...

buahahah te Maluchy nigdy nie beda mialy ostrego wzroku po tym co maja w rekach...[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:14_________________________________________________

:hi:

:hi: Bosi

Jedziesz na zlota???

Opublikowano

0ac64da2531bb5d7m.jpg

[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:16_________________________________________________

Dobra, idzie środek teraz, a za chwilę dam 1,2[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:06_________________________________________________Wybrałem dwie najlepsze - z dobrą ostrością :)

mmm jaki srodek...ale chaupy...

buahahah te Maluchy nigdy nie beda mialy ostrego wzroku po tym co maja w rekach...

Co pijesz :decayed:

Opublikowano

0ac64da2531bb5d7m.jpg

[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:16_________________________________________________

Dobra, idzie środek teraz, a za chwilę dam 1,2[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:06_________________________________________________Wybrałem dwie najlepsze - z dobrą ostrością :)

mmm jaki srodek...ale chaupy...

buahahah te Maluchy nigdy nie beda mialy ostrego wzroku po tym co maja w rekach...

Co pijesz :decayed:

to Ty sprawdz co pijesz, a zaraz potem co mi wyslales w temacie SRODEK:)

Opublikowano

to Ty sprawdz co pijesz, a zaraz potem co mi wyslales w temacie SRODEK:)

O kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to Ty sprawdz co pijesz, a zaraz potem co mi wyslales w temacie SRODEK:)

O kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no wlasnie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pomyliło mi się 882,886 z 982,986 - już idzie to co ma iść :decayed:

Opublikowano

świat jest mały to raz a dwa hmmmmm i tak zawsze gówno wypływa na powierzchnie :wink4: a ostatnio wypłyneło :naughty:

Jeszcze ktoś rozdeptał i zaczeło śmierdzieć :polew:

ale podobno jak sie swini pluje w oczy to swinia mowi ze deszcz pada i sie cieszy :polew: :polew:

Opublikowano

A ta z tyskim to moja córka :decayed:

Opublikowano

Pomyliło mi się 882,886 z 982,986 - już idzie to co ma iść :decayed:

dobrze ze sie tylko tak pomyliles :polew: :polew:

Opublikowano
0ac64da2531bb5d7m.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.