Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wczoraj prawie nic nie wypiłem :gwizdanie:

No nie wiem nie wiem, bo już takie rzeczy zaczynałeś pisać na forum że głowa opadała :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież wczoraj prawie nic nie wypiłem :gwizdanie:

No nie wiem nie wiem, bo już takie rzeczy zaczynałeś pisać na forum że głowa opadała :kox: :gwizdanie:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nuda...

Jeszcze dodatkowo jak siedzisz na chorym w domu to masakra.

Panowie pożyczcie albo powiedzcie w co można teraz pograć na kompie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Pablo chory jesteś??

Zejdz do auta i pobaw się swoimi zaje...fajnymi Ledami w rejestracji które sam u Ciebie zakładałem :> :> :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Pablo chory jesteś??

Zejdz do auta i pobaw się swoimi zaje...fajnymi Ledami w rejestracji które sam u Ciebie zakładałem :> :> :>.

Tak trochę się przeziębiłem ale już zdrowieje także git :wink4:

No zobaczymy ile poświecą bo już kiedyś takie miałem i dość szybko się spaliły ale robią robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz tym dywanikom i niebieskim ledom w środku nie doruwnują nawet... :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 17:48_________________________________________________sorki Pablo musiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem ze to jest dodatkowa opcja jak ktoś będzie kupował audikę :naughty::decayed:

Spoko dywaniki czas kupić normalne bo za dużo zwracają na siebie uwagę i widzę zazdrość u innych :decayed::polew:

[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 17:52_________________________________________________sieman ty jesteś teraz na gg czy nie :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Pablo jak lubisz takie gadżety a'la stalowe dywaniki to moge Ci zrobić dywaniki z blachy nierdzewnej bo używam jej do produkcji u siebie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Pablo jak lubisz takie gadżety a'la stalowe dywaniki to moge Ci zrobić dywaniki z blachy nierdzewnej bo używam jej do produkcji u siebie :polew: :polew: :polew:

Nie, lepiej w malczanie takie zrobić :naughty::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem ze to jest dodatkowa opcja jak ktoś będzie kupował audikę :naughty::decayed:

Spoko dywaniki czas kupić normalne bo za dużo zwracają na siebie uwagę i widzę zazdrość u innych :decayed::polew:

[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 17:52_________________________________________________sieman ty jesteś teraz na gg czy nie :?: :)

a co chcesz mu sprzedac dywaniki poza forum??? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem ze to jest dodatkowa opcja jak ktoś będzie kupował audikę :naughty::decayed:

Spoko dywaniki czas kupić normalne bo za dużo zwracają na siebie uwagę i widzę zazdrość u innych :decayed::polew:

[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 17:52_________________________________________________sieman ty jesteś teraz na gg czy nie :?: :)

a co chcesz mu sprzedac dywaniki poza forum??? :polew: :polew: :polew:

Bo kurde już mnie nudzi od niedzieli że chce kupić je ode mnie :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 18:04_________________________________________________KERCZI i sieman zważywszy na to że nie jesteście długo ma forum i siedzicie teraz razem na forum to pokaże wam coś, coś co udowadnia że klub nawraca na dobrą drogę i pozwala stać się lepszym :decayed:

Jak jeszcze nie było mnie w klubie -> f3d4ff7f068ac45cm.jpg

Teraz (znaczek już wrócił na swoje miejsce) -> cef2395957f467a3m.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje każde piiiiniondze!!

A na jaki numer piszesz? Nic nie nie doszło

2100970[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 18:11_________________________________________________o mój Boże Pablo nie rób tak więcej.... Mało zawału nie dostałem jak zobaczyłem pierwszą fotke...

To jest wręcz niesmaczne a ja jem obiad....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mój Boże Pablo nie rób tak więcej.... Mało zawału nie dostałem jak zobaczyłem pierwszą fotke...

To jest wręcz niesmaczne a ja jem obiad....

Kurde miałeś się udławić :angry::decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem ze to jest dodatkowa opcja jak ktoś będzie kupował audikę :naughty::decayed:

Spoko dywaniki czas kupić normalne bo za dużo zwracają na siebie uwagę i widzę zazdrość u innych :decayed::polew:

[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 17:52_________________________________________________sieman ty jesteś teraz na gg czy nie :?: :)

a co chcesz mu sprzedac dywaniki poza forum??? :polew: :polew: :polew:

Bo kurde już mnie nudzi od niedzieli że chce kupić je ode mnie :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 18:04_________________________________________________KERCZI i sieman zważywszy na to że nie jesteście długo ma forum i siedzicie teraz razem na forum to pokaże wam coś, coś co udowadnia że klub nawraca na dobrą drogę i pozwala stać się lepszym :decayed:

Jak jeszcze nie było mnie w klubie -> f3d4ff7f068ac45cm.jpg

Teraz (znaczek już wrócił na swoje miejsce) -> cef2395957f467a3m.jpg

:hi:

fajne m3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Ty... a kto by dywaniki wtedy od Ciebie kupił.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To na jaki nr. gg do mnie pisałeś?[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 18:16_________________________________________________wcześniej to troszke Pablo Ci sie marki samochodów chyba pomyliły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne m3 :)

Jak chcesz to na spocie możemy wyrezać u Ciebie bo jeszcze tam gdzieś mi leżą, tylko trzeba na czarno spreyem pomalować i będzie gicior :kox: :kox: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...