Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a miało być jak nigdy , lecz skończyło się jak zawsze :disgust:

I to twierdzenie prawie zawsze się potwierdza :angry:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:43_________________________________________________KERCZI :evil:

???

Co się wozisz większym :audi::evil:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:53_________________________________________________

Kur*a widzicie .... nie poszło Smudzie :thumbdown:

W Krk też mu nie poszło :gwizdanie:

Duzy moze wiecej :)[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:56_________________________________________________CUBER GG

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

CUBER GG

juz wchodze :naughty:

Themon dzieki za MMS-a :good:

Opublikowano

Cuber ty żyjesz jeszcze :?: :evil:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:00_________________________________________________

Duzy moze wiecej :)

No właśnie widziałem :D:kox:

Opublikowano

kolejorz..... :polew:

Opublikowano
  • Autor

kolejorz..... :polew:

co sie śmiejesz co ? :evil:

Pablo jestem cały czas :decayed:

Opublikowano

kolejorz..... :polew:

co sie śmiejesz co ? :evil:

Pablo jestem cały czas :decayed:

No no cuber wyjaśnij nam tego kolejorza :decayed: :decayed: :decayed:

Czy ja wiem bo mało spamu coś ostatnio :mysli::naughty:

Opublikowano

Ty tam odpoczywaj a kolejorz...... im tez by sie przydały wczasy :polew:

Opublikowano

Ty tam odpoczywaj a kolejorz...... im tez by sie przydały wczasy :polew:

Spoko loozik, już wypoczęty :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:25_________________________________________________Coś cicho u nas :disgust::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hmmm ludzie czytają forum techniczne a nie tak jak Ty spamują po spotach :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm ludzie czytają forum techniczne a nie tak jak Ty spamują po spotach :gwizdanie:

ja czytam tu i tu.... nie krzycz na chłopaka ... już wiem co to ten Kazimierz...a ja myślałem że to miejsce Waszych spotów :naughty:

Opublikowano

hmmm ludzie czytają forum techniczne a nie tak jak Ty spamują po spotach :gwizdanie:

Cuber forum techniczne swoją drogą, ale też trzeba rozmawiać z chłopakami z innych regionów :)[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:05_________________________________________________

hmmm ludzie czytają forum techniczne a nie tak jak Ty spamują po spotach :gwizdanie:

ja czytam tu i tu.... nie krzycz na chłopaka ... już wiem co to ten Kazimierz...a ja myślałem że to miejsce Waszych spotów :naughty:

No właśnie już wszystko ustalone :kox:

Opublikowano
  • Autor

no to widzisz Madas dokrztałciłes się dzięki Nam i juz wiesz co to dzielnica Kazimierz :gwizdanie:

dobranoc :hi:

ps. Pablo nie tłumacz sie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cuber co z moim ostrzeżeniem??

W sensie że chce go już nie mieć i mieć go nie powinienem

Napisz PW do jakiegoś moda lub admina i po sprawie :gwizdanie:

Panowie gdzie najbezpieczniej zaparkowac samochod w ciagu dnia???Chodzi mi o centrum jak bede zwiadzal wasza miescine:):):

Najlepiej zostaw tam gdzie będziesz spał, na rynek jedź tamwajem :cool1:

Opublikowano

Jarko GG albo telefon, cokolwiek :)

Opublikowano
:hi: miłego dnia wszystkim
Opublikowano

:hi: nawzajem Boseron i wszystkim innym też :decayed:

Z mojego ostatniego wyjazdu :

głupi youtube usunął bo za długi, musze dziś podzielić wieczorem :disgust:

Opublikowano

:hi: miłego dnia wszystkim

Hej

Opublikowano

witam wszystkich spamowiczów

Opublikowano

witam wszystkich spamowiczów

Naczelny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.