Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO jesli chodzi Ci o takiego lysego to u niego wlasnie bylem i nic mi nie powiedzial poza tym, ze musze jechac na zbieznosc :wallbash:

Dzis pojade na zbieznosc na makuszynskiego...

Tak to właśnie o nim mówiłem, kiedyś tam jezdziłem ale chłop tak naprawdę mało się zna na rzeczy, nawet nie da się do nie go wjechać bo musieli deski podkładać żebym mógł wjechać swoją audiką :polew:

Także odradzam :thumbdown:

Ja w poniedziałek jade zrobić zbieżność do serwisu na os. słoneczne, brat tam zawsze jezdzi do kumpla i nigdy nie narzekał na nich :)

A tak po za tym to witam ludziska :hi::kox:

:hi:

PABLO ja tez w pon mam zamiar jechac na zbieznosc, tylko do 16 jestem w robocie :( Nie wiesz do ktorej maja tam czynne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Bruno jak chcesz jechać na zbieznosc to jedz na ul. Witkowicka tam maja profesjonalny sprzet do tego i jest otwarte do 20.

Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa

Kraków, ul. Witkowicka 54, tel. 012 2857016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno jak chcesz jechać na zbieznosc to jedz na ul. Witkowicka tam maja profesjonalny sprzet do tego i jest otwarte do 20.

Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa

Kraków, ul. Witkowicka 54, tel. 012 2857016

Dzieki nex za info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno jak chcesz jechać na zbieznosc to jedz na ul. Witkowicka tam maja profesjonalny sprzet do tego i jest otwarte do 20.

Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa

Kraków, ul. Witkowicka 54, tel. 012 2857016

za***isty GOSĆ i przyzwoite ceny[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 13:11_________________________________________________

powitał wszystkich.

Wąski jechałeś za Kerczim??

Chciało Ci sie czekać aż jego 140 kucy rozpędzi jego furmankę...?

Kerczi nie przywykł do patrzenia w lusterko bo jezdzą tam tylko Cinquecento 700 i tym podobne. 900 i Sportingi już go biorą bez problemu :polew: :polew:

Pewnie w międzyczasie wyprzedziło Was pare B5...

:polew: :> :>[br]

Zielony Siemianie jak tam Twoje burn edition? Czuc jeszcze zweglony plastik w srodku??? Pewnie juz o tym nie myslisz bo swist turbiny zaglusza Ci mysli :polew: :polew: Wiec to tylko kwestia czasu kiedy w swoim lusterku zobacze i Ciebie w bialych klembach dymu :polew: :polew: :polew:

:hi: wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI gość może i miły ale o mechanice uturbionych audi pojęcia nie ma :). Ja polecam tam tylko przeglady i drobne roboty jak zbieznosc czy wymiany elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI gość może i miły ale o mechanice uturbionych audi pojęcia nie ma :). Ja polecam tam tylko przeglady i drobne roboty jak zbieznosc czy wymiany elementów.

podpisuje się pod tym, u daniela to tylko przeglądy i zbieżność, no może jeszcze klime nabić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony Siemianie jak tam Twoje burn edition? Czuc jeszcze zweglony plastik w srodku??? Pewnie juz o tym nie myslisz bo swist turbiny zaglusza Ci mysli :polew: :polew: Wiec to tylko kwestia czasu kiedy w swoim lusterku zobacze i Ciebie w bialych klembach dymu :polew: :polew: :polew:

:hi: wszystkim

No jeszcze zapomniałeś dodać że rysa na błotniku z tyłu zakłuca aerodynamike mojego auta i przez to musze walczyć cały czas na drodze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na mojego BLB nie narzekam...

a tak niedawno pisales ze sie ciagle cos rozpada w nim :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj komputerek jest juz gotowy i bede go miał dokładnie we wtorek :decayed: :decayed: :decayed:, sokol ustawka :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI gość może i miły ale o mechanice uturbionych audi pojęcia nie ma :). Ja polecam tam tylko przeglady i drobne roboty jak zbieznosc czy wymiany elementów.

Ja nie mowie o powaznych naprawach, ale klocki, tarcze, przegladay, takie podstawowe rzeczy polecam bez zajakniecia...a przynajmniej nie mialem z nim nigdy zadnego problemu...serwis do 20 wiec wydajny...ale to IMHO[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 15:40_________________________________________________Boseron tak to wyglada http://allegro.pl/item566627223_audi_s4_a4_cabrio_kabrio_kabriolet_grill_atrapa.html[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 15:41_________________________________________________Jakieś pytania???

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,11-latek-za-kierownica-EVO-II,wid,10893184,wiadomosc.html?ticaid=17960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosi http://allegro.pl/item568415832_zestaw_grill_atrapa_audi_s4_a4_01_04_s_line_black.html

Taniej mozna kupic kiere z poducha:

http://allegro.pl/item558281438_air_bag_poduszka_kierowcy_a3_a4_a6_q7_s4_rs4.html

i o tym modelu mowilem: http://allegro.pl/item561781355_alufelgi_kola_audi_a4_s4_a6_s_line_18_ideal.html[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 16:04_________________________________________________Pany w poniedzialek bede wiedzial co z ramkami...jak wypali to beda takie kot ze uuuu :)[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 16:05_________________________________________________no comment...

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 16:08_________________________________________________Siemian...http://allegro.pl/item563789119_rs4_zderzak_titan_rs4_grill_audi_a4_s4_abt_s_line.html

ojojojojojjjjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś na spociku jutro z Vag-iem? Bo zamierzam wkońcu się wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...