Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na ul. Łokietka za VOLVO, ja wymienialem, tego Ci juz nie naprawia raczej, nawiercaja ale Ty chyba masz za duzą[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 11:19_________________________________________________

i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre

Pozdrawiam :=)

Milo bylo zobaczyc wieksze samochodziki od mojego,

i dzieki za 'mile' powitanie ;)

Elka

Elcia czy Ty czasem nie pracowalas kiedys w tajemniczym CBB???[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 01:33_________________________________________________

ehe, pracowalam

czyli sie znamy? :mysli:

No wiedzialem ze skads kojarze tą twarz :) tylko nie moglem sobie skojarzyc skad :)

i pewnie zaraz sie okaze ze teraz pracujesz w Aliorze buahahah

Opublikowano
  • Autor

Kerczi wyslij mi temat na meila :gwizdanie: i dziś sie widzimy u ciebie ok 19-30 wiadomo gdzie :naughty:

siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Znowu bedzie rezanie?? :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Znowu bedzie rezanie?? :naughty::kox:

jak zawsze :decayed:

Opublikowano

Znowu bedzie rezanie?? :naughty::kox:

jak zawsze :decayed:

:notworthy:
Opublikowano
:hi: Hello, dzieki za spocika wczorajszego... :evil:
Opublikowano

no tez przyjade na rezanko.

Jak narazie to umieram, panowie.

Do tego wykończyłem sobie telefon... kto mi k**wa kazał go wrzucać do wrzątku...

Opublikowano

Chyba tego nie zrobiles?Wrzuciłes tel do wrzatku? :shocked::blink: Aha juz wiem zle zrozumialem :kwasny:

Opublikowano

no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... :kwasny:

Nie wrzuciłem a zanurzyłem...

Opublikowano

no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... :kwasny:

Nie wrzuciłem a zanurzyłem...

:polew: :polew: Siemian to najlepszy tekst jaki czytalem od dłuzszego czasu :kox: Ty wariacie :)
Opublikowano

tekst tekstem a ja teraz musze uzywac starej poczciwej n73...

Opublikowano

Szkoda telefonu ale mial smaczna smierc :tongue4:

Opublikowano

siemka pany :hi:

Opublikowano

no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... :kwasny:

Nie wrzuciłem a zanurzyłem...

:polew: :polew: Siemian to najlepszy tekst jaki czytalem od dłuzszego czasu :kox: Ty wariacie :)

:polew:

siemian - i co dokladnie sie stalo ?? (tez chetnie sprawdze - na sluzbowym....)

Opublikowano

no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... :kwasny:

Nie wrzuciłem a zanurzyłem...

:polew: :polew: Siemian to najlepszy tekst jaki czytalem od dłuzszego czasu :kox: Ty wariacie :)

:polew:

siemian - i co dokladnie sie stalo ?? (tez chetnie sprawdze - na sluzbowym....)

na sluzbowym to Ty mozesz ugotowac ten makaron...taka patelnia.

Tx DIDI znasz Kamila Laska z Alliora?[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 13:02_________________________________________________Siemian...Ty to jednak jakis Daun jestes... :))))

Opublikowano

co najlepsze to telefon działa tylko świeci cały czas lampa błyskowa (fajnie- latareczka) nie da sięgo wyłączyć i trzeba rozmawiać przez zestaw słuchawkowy bo głośniczek nie działa...

Opublikowano

Też mi kiedys tel wpadł do wrzątku - do zupki chińskiej :gwizdanie:

Do dziasiaj działa... Co nokia to nokia :cool1:

Opublikowano

Też mi kiedys tel wpadł do wrzątku - do zupki chińskiej :gwizdanie:

Do dziasiaj działa... Co nokia to nokia :cool1:

Nokia MADE IN CZAJNA :polew:

Opublikowano

Też mi kiedys tel wpadł do wrzątku - do zupki chińskiej :gwizdanie:

Do dziasiaj działa... Co nokia to nokia :cool1:

Nokia MADE IN CZAJNA :polew:

Nie :no: Made in finland - odporna na chińszczyznę :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.