Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powitał wszystkich.

Wąski jechałeś za Kerczim??

Chciało Ci sie czekać aż jego 140 kucy rozpędzi jego furmankę...?

Kerczi nie przywykł do patrzenia w lusterko bo jezdzą tam tylko Cinquecento 700 i tym podobne. 900 i Sportingi już go biorą bez problemu :polew: :polew:

Pewnie w międzyczasie wyprzedziło Was pare B5...

:polew: :> :>[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 11:14_________________________________________________hmmm. a tak odbiegająć od tematu widziałem ostatnio A5 i jak koleś włączał kierunkowskaz to przygasał mu led z przodu po tej stronie po której był włączany kierunek. Czy to normalne? wie ktoś??

Nie wyglądało to zbyt fajnie

tak jest zrobione specjalnie ,aby można było zobaczyć kierunkowskaz /za mocne są diody/[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 18:16_________________________________________________Mam do sprzedania silnik 2,0 i turbinę po 30 tyś :) nówka [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 18:16_________________________________________________001835fcac01b268.jpg

42ccb773ffeda52e.jpg

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie po dłużeszej nieobecności :decayed:

ps. jesli ktoś ma ochote to dzis siedzimy w przychodni :naughty:

ps. Dzieki Ogrus za kartke :good:

Opublikowano

ps. jesli ktoś ma ochote to dzis siedzimy w przychodni :naughty:

Będe :kox:

Opublikowano
  • Autor

Będe :kox:

nie tylko Ty :naughty:

Opublikowano

Będe :kox:

nie tylko Ty :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

TEz spadam na male co nieco :kox:

Opublikowano

będe :kox:

Kerczi dzieki za poświęcony czas i montaż kiery...... właśnie mam juz kiere multi od siemiana :naughty:

zatem czas na zabawe :drunk:

Opublikowano
  • Autor

zatem czas na zabawe

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cuber w końcu przełamanie ... :good: na meczyku byłeś ??

Opublikowano
  • Autor

Cuber w końcu przełamanie ... :good: na meczyku byłeś ??

Zawsze jestem :wink4:

ps. tematy piłkarskie wiesz gdzie :gwizdanie:

Opublikowano

Witam

Dziś zakończyłem walkę ze wspomaganiem po roku czasu, wczoraj wymieniłem przekładnię a wcześniej pompę i co się okazalo że nadal jest problem z zapowietrzaniem układu przez co pompa głośno chodziła i wywalało płyn ze zbiornika, Załamka na calego po calym dniu przekładania, dwóch mechaników rozlożyło ręce. wieczorkiem przegrzebałem nasze forum i co dzis kupiłem zbiornik wyrównawczy za 50zł i jak ręką odjął, a kosztów narobilem sobie na 1,5tyś. kamień z serca.

Forum górą.

Opublikowano

zderzaczek fajny...[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 16:47_________________________________________________fotki z allegro:

http://www.bobery.pl/bobery/1,95871,5975998,Smieszne_fotki_z_Allegro.html

:polew: :polew: :polew:

Po co komu photoshop wystarczy reklamówka :polew:

Opublikowano

PABLO ja tez w pon mam zamiar jechac na zbieznosc, tylko do 16 jestem w robocie :( Nie wiesz do ktorej maja tam czynne ??

Do 17:00 jeśli dobrze pamiętam :)

Boseron następnym razem wpadam na czystą :naughty:

Opublikowano

Pany zainteresowane wczorajsza impreza, Zainteresowany dotarl do domu, everything is OK... :/

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: wszystkich
Opublikowano

Siema

Opublikowano

Tukan przyjezdzassz dzisiaj na spota?

Opublikowano

ja przyjezdzam za tydzien bo dzis jeszcze nie mam auta. A Tukan pałka jak zwykle: specjalnie nie bede jechał do mam daleko :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.