Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sokol mój komputerek juz będzie u mnie najprawdopodobniej w poniedziałek :naughty:

bac sie juz ? :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

widze że cisza i spokój na krakowskich :decayed:

Opublikowano

widze że cisza i spokój na krakowskich :decayed:

Spią :>

Opublikowano
  • Autor

Najwyraźniej :wink4:

Opublikowano

ja nie śpie :decayed:

Opublikowano

Kerczi jechałeś Bora ok 20 :mysli:

jechales a co?[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:46_________________________________________________yy Waski ale w tym MTMie swieci sie check engine to nie wiem czy chcesz... :)

Opublikowano

Kraków nie śpi Kraków czuwa :decayed:

Opublikowano

KRAKÓW wstawać Adamek zaraz walczy :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 05:32_________________________________________________ADAMEK MISTRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 06:16_________________________________________________ :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::kox: :kox:

Opublikowano

Kerczi jechałeś Bora ok 20 :mysli:

jechales a co?[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:46_________________________________________________yy Waski ale w tym MTMie swieci sie check engine to nie wiem czy chcesz... :)

no za Tobą ale ..... po lusterkach patrz

http://img19.imageshack.us/img19/4695/3147dqv.gif

:shocked:

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:46_________________________________________________

ja chce takie tylko jak juz bedziecie mi go kupowali to sciagnijcie odrazu haka...mmmm...

http://allegro.pl/item561371300_audi_s4_awd_344_km_bixenavidvd_recaro_lodowka_tv.html

ona jest juz od roku ,jak ja szukałem to była juz do sprzedania tylko za 120 tyś[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:46_________________________________________________

KRAKÓW wstawać Adamek zaraz walczy :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 05:32_________________________________________________ADAMEK MISTRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 06:16_________________________________________________ :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::kox: :kox:

brawo

Opublikowano

hahahhaha i dobrze cwelowi :)

Opublikowano

Kerczi jechałeś Bora ok 20 :mysli:

jechales a co?[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:46_________________________________________________yy Waski ale w tym MTMie swieci sie check engine to nie wiem czy chcesz... :)

no za Tobą ale ..... po lusterkach patrz

http://img19.imageshack.us/img19/4695/3147dqv.gif

:shocked:

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:46_________________________________________________

ja chce takie tylko jak juz bedziecie mi go kupowali to sciagnijcie odrazu haka...mmmm...

http://allegro.pl/item561371300_audi_s4_awd_344_km_bixenavidvd_recaro_lodowka_tv.html

ona jest juz od roku ,jak ja szukałem to była juz do sprzedania tylko za 120 tyś[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:46_________________________________________________

KRAKÓW wstawać Adamek zaraz walczy :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 05:32_________________________________________________ADAMEK MISTRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 06:16_________________________________________________ :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::kox: :kox:

brawo

a co sie dzialo w lusterkach?? :evil:

Opublikowano

Wielki Wąski był

Opublikowano

:hi:

Wąski , przyszło ? :)

Opublikowano

powitał wszystkich.

Wąski jechałeś za Kerczim??

Chciało Ci sie czekać aż jego 140 kucy rozpędzi jego furmankę...?

Kerczi nie przywykł do patrzenia w lusterko bo jezdzą tam tylko Cinquecento 700 i tym podobne. 900 i Sportingi już go biorą bez problemu :polew: :polew:

Pewnie w międzyczasie wyprzedziło Was pare B5...

:polew: :> :>[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 11:14_________________________________________________hmmm. a tak odbiegająć od tematu widziałem ostatnio A5 i jak koleś włączał kierunkowskaz to przygasał mu led z przodu po tej stronie po której był włączany kierunek. Czy to normalne? wie ktoś??

Nie wyglądało to zbyt fajnie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 10:51_________________________________________________na dzien dobry

http://www.joemonster.org/filmy/14377/Cos_dla_meskiej_czesci_bojownikow :banan2:

post kolesia:

dziewczyny są jak gry komputerowe; im lepsze tym większe wymagania

:decayed: :decayed:

Opublikowano

druga wariacja :banan::banan2::banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.