Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja przyjezdzam za tydzien bo dzis jeszcze nie mam auta. A Tukan pałka jak zwykle: specjalnie nie bede jechał do mam daleko :decayed:

Nie dzis jestem najebany :gwizdanie: Wiec nigdzie nie jade :decayed: Przed 30min wszedłem do domu :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany zainteresowane wczorajsza impreza, Zainteresowany dotarl do domu, everything is OK... :/

Dzwonił kaskader... Teraz czekamy jak się obudzi :gwizdanie:

Opublikowano

Pany zainteresowane wczorajsza impreza, Zainteresowany dotarl do domu, everything is OK... :/

Dzwonił kaskader... Teraz czekamy jak się obudzi :gwizdanie:

no to sie działo :D

Opublikowano

kurcze szkoda że musiałem byćw BB...

Coś czuje że dużo się działo...[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 13:03_________________________________________________http://www.auto-swiat.pl/wydania,Audi-A4-2-0-TDI-Avant-Z-prestizem-ale-nie-bez-wad,23206,1.html

Teskt o b7 z Auto-świata:

"Najczęstsze usterki A4 produkowanego w latach 2004-08. I tak np. posłuszeństwa potrafi odmówić przekładnia kierownicza. Nie jest to awaria specjalnie groźna, za to mocno irytująca i droga w naprawie (zamienniki od 2810 zł)."

Coś w tym jest :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Tak się te ch*je z ASO znają... Jak byłem to mi powiedzieli że tylko raz widzieli jak padła przekładnia przy 50kkm...

Opublikowano

Kaskader juz nie spi za to wyglada jak Frankestein :)

Opublikowano

coś Ty Kerczi wczoraj narobił??

Będziesz dzisiaj na spocie?

Opublikowano

Kaskader juz nie spi za to wyglada jak Frankestein :)

:kox:

Opublikowano

PABLO, sokol, jak by ktorys jechal na spota to bym sie zabral bo auto dopiero we wtorek bede mial :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kaskader juz nie spi za to wyglada jak Frankestein :)

:good:

Opublikowano

Ku.wa :wallbash: nie dam rady być dzisiaj na spocie :kwasny:

Opublikowano

dzieki panowie za spocika

Opublikowano

i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre

Opublikowano

Miło było poznać nowych :hi:

Kerczi i jak ręczny :mysli:

Dixi pixi czy jak tam :polew: a didi [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:13_________________________________________________Pani Kingo :wink4:

Opublikowano

tidi didi :decayed:

Opublikowano

ano milo bylo:)

kurcze a mi cos ze wspomaganiem sie zdupcylo, przy hamowaniu jak probuje skrecic ta kierownica chodzi straaasznie ciezko ;( conajmniej pudziana trzeba by ja ruszyc, dobrze ze to sie juz stalo po wyjezdzie z parkingu :) cholerka znowu trzeba bedzie w technicznym naprodukowac postow :wallbash:

Opublikowano

tak działa warsztat sokola zeby do nich wracac :decayed:

Opublikowano

DOWCIP:

Nauczycielka pyta na lekcji dzieci, od jakiego warzywa się płacze. Zgłasza sie Jasio: - Proszę pani, to rzepa. - Chyba Jasiu chodziło ci o cebulę ? - pyta pani. Na to Jasio: - No to Pani chyba nie dostała nigdy rzepą po jajach.

Opublikowano
  • Autor

kurcze a mi cos ze wspomaganiem sie zdupcylo, przy hamowaniu jak probuje skrecic ta kierownica chodzi straaasznie ciezko ;( conajmniej pudziana trzeba by ja ruszyc, dobrze ze to sie juz stalo po wyjezdzie z parkingu :) cholerka znowu trzeba bedzie w technicznym naprodukowac postow

pewnie pompa wspomagania....

dzięki wszystkim za spota :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.