Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam Węgierską

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tx DIDI znasz Kamila Laska z Alliora?

znam ... :naughty:

Opublikowano

Ja mam Węgierską

To możesz ją do lecza :gwizdanie:

Opublikowano

czesc Panowie, dalej mnie głowa napieprza ale daje rade.....

miłego dnia wszystkim zycze, nikomu nie zycze takiego lądowania :wallbash:

siemian Ty to masz pomysły :polew:

tx-didi spoko skasujesz air bag w niedziele..... :good:

Kerczi, Cuber,Jarko i reszta.....thx :good: za opieke (tylko dlaczego nikt nie pomyslał o mojej kurtce w szatni :wallbash:)

Opublikowano

Kerczi, Cuber,Jarko i reszta.....thx :good: za opieke (tylko dlaczego nikt nie pomyslał o mojej kurtce w szatni :wallbash:)

Myśleli :wink4: I wymyślili żeby została :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi, Cuber,Jarko i reszta.....thx :good: za opieke (tylko dlaczego nikt nie pomyslał o mojej kurtce w szatni :wallbash:)

:good:

o f*ck faktycznie zapomnieliśmy :wallbash:

ale masz Ją juz ?

Opublikowano

Też mi kiedys tel wpadł do wrzątku - do zupki chińskiej :gwizdanie:

Do dziasiaj działa... Co nokia to nokia :cool1:

Dziwne nie jest, że wododporna, w końcu wcześniej Nokia produkowała gumowce...

Opublikowano

no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... :kwasny:

Nie wrzuciłem a zanurzyłem...

:polew: :polew: Siemian to najlepszy tekst jaki czytalem od dłuzszego czasu :kox: Ty wariacie :)

Juz mnie nic nie zdziwi jesli o Ciebie Siemian chodzi... :polew:

... po czyms takim...

Opublikowano

Też mi kiedys tel wpadł do wrzątku - do zupki chińskiej :gwizdanie:

Do dziasiaj działa... Co nokia to nokia :cool1:

Dziwne nie jest, że wododporna, w końcu wcześniej Nokia produkowała gumowce...

Widać doświadczenie procentuje :naughty:

Opublikowano

Jezuu panowie ja tu umieram... Mam kaca giganta...[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 14:59_________________________________________________ide chyba się przespać, bo wieczorkiem rezanko u Cubera to trzeba być pierwszej świeżości :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jezuu panowie ja tu umieram... Mam kaca giganta...[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 14:59_________________________________________________ide chyba się przespać, bo wieczorkiem rezanko u Cubera to trzeba być pierwszej świeżości :naughty: :naughty:

Co rezacie :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Jezuu panowie ja tu umieram... Mam kaca giganta...[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 14:59_________________________________________________ide chyba się przespać, bo wieczorkiem rezanko u Cubera to trzeba być pierwszej świeżości :naughty: :naughty:

Co rezacie :mysli:

tajemnica :gwizdanie:

Opublikowano
tajemnica :gwizdanie:

No to czekamy na efekty :naughty:

Opublikowano

zaczął mi działać telefon... jednak co nokia to nokia.

Wkurzające są tylko zacieki z soli po wewnetrznej stronie wyświetlacza (bo woda na makaron była solona :> )

Opublikowano

czesc Panowie, dalej mnie głowa napieprza ale daje rade.....

miłego dnia wszystkim zycze, nikomu nie zycze takiego lądowania :wallbash:

siemian Ty to masz pomysły :polew:

tx-didi spoko skasujesz air bag w niedziele..... :good:

Kerczi, Cuber,Jarko i reszta.....thx :good: za opieke (tylko dlaczego nikt nie pomyslał o mojej kurtce w szatni :wallbash:)

wpółczuję Ci kolego

Opublikowano
  • Autor

Tukan jak idzie sprzedaż furmanki ? :mysli:

Opublikowano

Tukan jak idzie sprzedaż furmanki ? :mysli:

:thumbdown: Chyba bede musial cos podrezac i smigac dalej nia,sie okaze :)
Opublikowano

no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... :kwasny:

Nie wrzuciłem a zanurzyłem...

No cóż, bywa... :decayed::kox:

BrunoNH byłeś tam na słonecznym :?:

Ja jutro jadę na zbieżność :)

Opublikowano

no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... :kwasny:

Nie wrzuciłem a zanurzyłem...

No cóż, bywa... :decayed::kox:

BrunoNH byłeś tam na słonecznym :?:

Ja jutro jadę na zbieżność :)

PABLO ja musze najpierw zawiecho naprawic, czesci powymieniac i wtedy dopiero na zbieznosc!

Prawdopodobnie mam drazek kierowniczy pokrzywiony i amortyzator, a co jeszcze to sie okaze... :wallbash:

Opublikowano

Dzisiaj REZAMY Rezarke, zeby mogla rezac za nas jak bedziemy pic :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.