Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre

Pozdrawiam :=)

Milo bylo zobaczyc wieksze samochodziki od mojego,

i dzieki za 'mile' powitanie ;)

Elka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze troche wczoraj przesadziłem , koniec z piciem na długo, nie pamiętam upadku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale mnie łeb napier...a :wallbash:

na szczęscie z głowa jest wszystko w porządku podobno

przepraszam wszystkich którzy mogli poczuć sie źle.

Nie dramatyzuj :wink4:

Ważne że głowa cała :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo nie śpiącym jeszcze :hi::naughty:

PABLO, sokol, jak by ktorys jechal na spota to bym sie zabral bo auto dopiero we wtorek bede mial :wink4:

Chętnie nex ale dziś nie dałem rady bo w pracy siedziałem (zdychałem :decayed:), za tydzień też :wallbash::kwasny:

Cuber i sieman za***iście mi się czytało waszą ustawkę na piwo :D:kox::decayed:

Boseron nie pij tyle :decayed:

:beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz idę film oglądnąć bo trzeba się teraz wyleżeć po weekendzie :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 00:48_________________________________________________Cześć Cuber :hi:

Jak było wczoraj :?:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 00:51_________________________________________________Dobrej nocki :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre

Pozdrawiam :=)

Milo bylo zobaczyc wieksze samochodziki od mojego,

i dzieki za 'mile' powitanie ;)

Elka

Elcia czy Ty czasem nie pracowalas kiedys w tajemniczym CBB???[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 01:33_________________________________________________DOWCIP:

Do stolika podchodzi kelner : - Szampan? - Nie, szkurwą, ale poszła szrać.[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 01:35_________________________________________________Boseron :good: TIDIDI nie mogl przezyc ze nie skasowal Ci poduszki...[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 01:37_________________________________________________Panowie powiedzcie co sadzicie o feldze 18" 8,5J i ET 20 wychodzily w ogole ORI felgi z takim ET? wiem ze jest temat zalozony osobno ale moze kto tutaj bedzie wiedzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre

Pozdrawiam :=)

Milo bylo zobaczyc wieksze samochodziki od mojego,

i dzieki za 'mile' powitanie ;)

Elka

:wink4:

:hi: wszystkim

Piętny dzień się zaczyna :)

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6332684,Trzema_pasami_na_stadion_Wisly.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec what about http://allegro.pl/item570467611_oryginalne_felgi_audi_s_line_18_tanio.html

z takim malym ET?? bo ja jeszcze sie nie spotkalem z 20 :mysli:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 09:20_________________________________________________a w ogole to :hi: wszystkim[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 09:21_________________________________________________DOWCIP:

Od lat kobiety i mężczyźni kłócą się o to, co jest bardziej bolesne: rodzenie czy kopnięcie w jaja. Jak możemy to sprawdzić? Ja już wiem: Jakiś rok po swoim pierwszym dziecku, zwykle, normalna kobieta przyjdzie do kolesia i powie: "Chodź, zrobimy sobie następnego dzidziusia", ale ciężko znaleźć normalnego faceta, który po roku powie: "Ej! Kopnij mnie jeszcze raz w jaja!"[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 09:23_________________________________________________i jeszcze raz:

przychodzi mąż do żony i mówi: -nie podobają mi się w Tobie 3 rzeczy -jakie? -podbródek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre

Pozdrawiam :=)

Milo bylo zobaczyc wieksze samochodziki od mojego,

i dzieki za 'mile' powitanie ;)

Elka

Elcia czy Ty czasem nie pracowalas kiedys w tajemniczym CBB???[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 01:33_________________________________________________

ehe, pracowalam

czyli sie znamy? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam próbowałem to znaleźć ale nie udało mi się:( chodzi to podział wypowiedzi ile jest na każdą z pozycji czy jak tam zwał statusów na forum:) kto będzie wiedział gdzie jest dzięki za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem kamieniem w szybe i zrobiła się rysa już na 10cm w ciągu jednego dnia powiększyła się o 3cm, można temu zapobiec jeśli tak to gdzie mozna to zrobić w Krakowie, Macie jakiś zakład proszę o namiary.

ad8fa703c0d9e89amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już tylko chyba wymiana :mysli:

Ja korzystałem zawsze z usług pilkingtona - z tyłu za makro mają serwis :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...