Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A ta z tyskim to moja córka :decayed:

No przeciez to chyba jasne :polew: :polew: nawet mowic nie musiales :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pomyliło mi się 882,886 z 982,986 - już idzie to co ma iść :decayed:

dobrze ze sie tylko tak pomyliles :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:24_________________________________________________

A ta z tyskim to moja córka :decayed:

No przeciez to chyba jasne :polew: :polew: nawet mowic nie musiales :polew: :polew:

zawstydzasz mnie :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we dwojke wiecej naspamujemy niz te wszystkie rumuny przez caly dzien :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:25_________________________________________________

Pomyliło mi się 882,886 z 982,986 - już idzie to co ma iść :decayed:

dobrze ze sie tylko tak pomyliles :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:24_________________________________________________

A ta z tyskim to moja córka :decayed:

No przeciez to chyba jasne :polew: :polew: nawet mowic nie musiales :polew: :polew:

zawstydzasz mnie :bag:

zawstydze Cie to jak wkleje na forum Twoje foty po zlocie :):polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:26_________________________________________________Jarek czy jest sens robic 986 like hdr? btw wyszlo za***iście, mogloby byc robione z wyzszej wysokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek czy jest sens robic 986 like hdr? btw wyszlo za***iście, mogloby byc robione z wyzszej wysokosci

Wyszło nieźle, ale z tego hdr nie ma co robic - nie zawsze to polepsza jakość foty :wink4:

Przypatrz się że po prawej juz drzwi trochu nachodzą... Jakby wyżej było to by jeszcze bardziej weszły...

Ja bym to zrobił z bagażnika na położonych siedzeniach jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek czy jest sens robic 986 like hdr? btw wyszlo za***iście, mogloby byc robione z wyzszej wysokosci

Wyszło nieźle, ale z tego hdr nie ma co robic - nie zawsze to polepsza jakość foty :wink4:

Przypatrz się że po prawej juz drzwi trochu nachodzą... Jakby wyżej było to by jeszcze bardziej weszły...

Ja bym to zrobił z bagażnika na położonych siedzeniach jeszcze raz :)

good idea i w ciemnym pomieszczeniu[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:34_________________________________________________Dobra, lece spac i ja. :hi: :hi: :hi: Ty tez juz idz, o 6 trzeba wstac, wkoncu L4 :) just kidding SeeYa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc gaszę światło i mykam ja równiez lulu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mi się 882,886 z 982,986 - już idzie to co ma iść :decayed:

dobrze ze sie tylko tak pomyliles :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:48_________________________________________________no i pogasiliście światlo i nie moge znalezc teraz wyjscia...[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 01:49_________________________________________________no to powitał w ten piękny środowy dzionek :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim spokojnego dnia

siemian co Ty masz problemy ze spaniem :shocked: przyzwyczaiłeś nas ze śpisz do 15.00 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SPAM :naughty:

ostatnio było forum akwarystyczne a wczoraj ............. :gwizdanie:

Tytus :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ten dzionek nie jest taki piekny bo cos z nieba napi**dala :thumbdown::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ten dzionek nie jest taki piekny bo cos z nieba napi**dala :thumbdown::wallbash:

ciekawe gdzie ,sprzedałeś niunię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ten dzionek nie jest taki piekny bo cos z nieba napi**dala :thumbdown::wallbash:

ciekawe gdzie ,sprzedałeś niunię

U mnie pada :) Niee :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bielsku jestem to do pracy trzeba iść :>

w koncu sie weźmierz za jakąś robote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez pada snieżek :naughty: Powitać wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez pada snieżek :naughty: Powitać wszystkich :hi:

Jol MOD

wracalbys juz a nie drzaznil ludzi ciezko pracujacych :)[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 11:47_________________________________________________

w Bielsku jestem to do pracy trzeba iść :>

jak ja widze Twoj podpis Siemian...for HOT GUY :))))[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 11:57_________________________________________________takie glupie ze az smieszne :P

♫ Pewien przewodnik tak niefortunnie prowadził wycieczkę w górach, że wszyscy jej uczestnicy zginęli. Odbył się proces i sąd skazał owego przewodnika na karę śmierci poprzez krzeslo elektryczne. Otóż kiedy skazanego przytwierdzono do krzesła i załączono prąd okazało się, że prąd się go nie ima. Pytanie ; dlaczego ? Odpowiedź jest prosta - Bo to zły przewodnik był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber co z moim ostrzeżeniem... :gwizdanie: miało być na 10 dni a już jest 18... Czyżby moderatorzy byli nie słowni... :kwasny: :kwasny: :kwasny:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 12:06_________________________________________________rozumiem że urlopik masz ale już mnie wkurza ta kropeczka.

Ja wcale nie chciałem przygarnąć kropka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba by mnie ktoś o tym poinformował...[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 12:13_________________________________________________zresztą ja nie potrzebuje żadnych przedłużeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...