Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 12:58_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,7053524,Krakow_wciaz_marzy_o_metrze.html[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 13:12_________________________________________________

:hi: dajecie w palnik :cool1:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:25 Ponawiam , czy zna ktoś jakiś warsztat w kraku ,bądź okolicach , który robi przekładke anglików???

ja nie [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 13:12_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,7050317,Balony_dzisiaj_wystartuja_z_Nowej_Huty.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ale wiecie, nie przesadzajcie z szydera :gwizdanie:

No chyba deczko przegieliście... Może czasami ponieść fantazja ale wypadało by potem przeprosić... Śmiejecie się, a za tydzień będzie "Pablo za ile załatwisz "to" czy "tamto"?? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber , masz jakąś fotkę? :gwizdanie: :naughty:

jesio nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 17:53_________________________________________________mam prośbe, podesłał by ktoś numer na pw do tx-didi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 17:53_________________________________________________mam prośbe, podesłał by ktoś numer na pw do tx-didi

a coś z paskiem /.../....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem spytać czy da się zakodować centralny zamek na domykanie szyb i przekodować jego funkcje vagiem. [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 19:07_________________________________________________potrzebuje ustawić domykanie szyb z pilota po naciśnięciu zamykania i ustawić centralny zamek na otwieranie wszystkich drzwi z pilota bo teraz jest zaprogramowane otwieranie tylko przednich kierowcy a domykanie wszystkich. Z panela w środku na drzwiach mozna otwierać i zamykać wszystkie. Czy ktos umie to zrobić VAGiem? tx-didi ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ustawiałem u kolegi w golfie coś podobnego

czyli idzie to wszystko ustawić VAGiem? tylko śmiałka potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o otwieranie sekwencyjne (bo rozumiem że o to Ci chodzi- klikasz raz otwieraja sie tylko drzwi kierowcy, klikasz drugi raz otwiera się reszta. Przy zamykaniu wystarczy jedno kliknięcie) to u mnie w audi to zmieniałem bo tak na początku miałem i było to chyba w centralnej elektronice (teraz nie pamiętam, ale powinienem mieć to gdzies zapisane- zresztą zawsze można przelecieć pokolei moduły i poszukać). Tam są wszystkie ustwienia alarmów (jeśli jest), centralnych zamków, itepe...

Z tego co pamiętam to domykanie szyb też tam jest (ale tu sobie nie dam głowy odciąć).

W golfie V jest troszke inaczej bo jest LC (Long Coding), przez co sprawa jest jeszcze łątwiejsza.

Myśle że u Ciebie też nie powinno być z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o otwieranie sekwencyjne (bo rozumiem że o to Ci chodzi- klikasz raz otwieraja sie tylko drzwi kierowcy, klikasz drugi raz otwiera się reszta. Przy zamykaniu wystarczy jedno kliknięcie)

ja właśnie teraz mam ustawione tak, że przy zamknietym aucie klikam raz otwieranie to otwiera mi drzwi kierowcy a dwukrotne kliknięcie nie skutkuje otwarciem reszty drzwi (dopiero trzeba to zrobić za pomoca panela w drzwiach kierowcy). Zamykać zamyka wszystkie z pilota. Chce ustawić właśnie żeby dwukrotne kliknięcie z pilota otwierało wszystkie drzwi. No i szyby żeby po kliknięciu zamykania auta samo je domykało (najlepiej bez trzymania klika sekund na przycisku zamknięty o ile jest taka możliwość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to możemy tego poszukać. Od wtorku do piątku powienienem być w Krk, to jak będziesz chętny to się odezwij. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka :hi: i :hi: dobranoc

no to ładnie się Nam Pan przedstawił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...