Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedzcie bo jak taki średni w tematach związanych z elektroniką itp będę potrzebował przestawić zamykanie na automatyczne przy jakies tam prędkości będzie się to dało ustawić na miejscu czy muszę gdzieś za tym jeździć ?? i przepłacac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a powiedzcie bo jak taki średni w tematach związanych z elektroniką itp będę potrzebował przestawić zamykanie na automatyczne przy jakies tam prędkości będzie się to dało ustawić na miejscu czy muszę gdzieś za tym jeździć ?? i przepłacac

bedzie potrzebny do tego VAG, pytanie tylko czy ktoś go weźmie do kazimierzy jesli nie no to w next week w Galerii ktoś będzie miał napewno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie bo jak taki średni w tematach związanych z elektroniką itp będę potrzebował przestawić zamykanie na automatyczne przy jakies tam prędkości będzie się to dało ustawić na miejscu czy muszę gdzieś za tym jeździć ?? i przepłacac

Robi się to za pomoca VAGA, o ile chodzi Ci o zamykanie centralnego przy powiedzmy 20km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o to mi chodzi chce jeszcze wymienić licznik bo FIS mam na czerwono a chce mieć na biało :) aha i to moje pierdzikułko jest jakieś chyba bieda straszna bo niepokazuje mi średniego spalania itp tylko pokazuje ile zrobie jeszcze na tym paliwie, nie da się tego jakoś zmienić ? [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 12:55_________________________________________________zmykam myć moją czarną perełkę :( PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie cynk na tel.co do wyjazdu bo nie wiem czy jutro będę miał kompa :cool1:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 13:02_________________________________________________Piotr :hi: miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim tam organizatorem :decayed: ja tylko kupiłem kiełbaski ,węgiel tacki ketchup musztarde chlebuś :decayed:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 20:05_________________________________________________Rozumiem że lista jest aktualna bardzo proszę o info czy kogoś nie przeotrzyłem bo dziś praktycznie mnie nie było więc sami wiecie[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 20:07_________________________________________________

POWITAĆ WSZYSTKICH jak tam organizujecie jutro tego grila? Bo mam być pierwszy raz, wyhodowałem już kurczaki :naughty: jeszcze pepsi kupie i będę miał wszystko :)

ciebie też dopisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że o 18 ?

Dnia 20.IX.2009 niedziela godz. 16:00 odbędzie się I Spot w tejże okolicy

Więcej info

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_kazimierza_wielka_i_okolice-t94526.0.html

Serdecznie zapraszamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że o 18 ?

slimaq pl jutro spot w całkowicie innym miejscu, gościnnie w

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_kazimierza_wielka_i_okolice-t94526.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie te spociki to co tydzień na dachu Galerii??? jestem nową posiadaczką Auduni i też bym zaglądnęła :>

Jak możesz, to przywitaj się w dziale Newbie ... inaczej mogą być zje*ki od "góry"/Administarcji o nie wypełnieniu tzw. forrmalności Forumowych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie te spociki to co tydzień na dachu Galerii??? jestem nową posiadaczką Auduni i też bym zaglądnęła :>

Jak możesz, to przywitaj się w dziale Newbie ... inaczej mogą być zje*ki od "góry"/Administarcji o nie wypełnieniu tzw. forrmalności Forumowych :cool1:

co Ty piszesz [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 22:51_________________________________________________

Panowie te spociki to co tydzień na dachu Galerii??? jestem nową posiadaczką Auduni i też bym zaglądnęła :>

Tak ale cześć jutro jedzie na pot do Kazimierzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin j wybierasz się?

jutro niestety nie , jade na śląsk oglądać autko, jestem na kupnie potwora do lasu , takie moje zboczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin j wybierasz się?

jutro niestety nie , jade na śląsk oglądać autko, jestem na kupnie potwora do lasu , takie moje zboczenie.

jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...