Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

http://moto.allegro.pl/item784152722_fotele_recaro_ford_mondeo_mk3_st220.html ktos szukał foteli, przypadkiem nie takie jak w audi ?[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 12:32_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item805052196_okazja_skora_recaro_ford_mondeo_st220_gratisy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam dylemat, zauważyłem że na zimówkach mi ABS się włącza nawet na suchym - nie jakies awaryjne hamowanie, tylko troche mocniejsze. Zacząłem oglądać opony na obecność daty produkcji i jest- 449. Wychodzi że 10 letnia! Bieżnik ponad 5mm. Opony były z autem, nie przejmowałem się w lecie a teraz założyłem no i ABS. Kurde jakoś nie liczyłem się z wydatkiem na nowe. A z was ktoś ma 10 letnie gumy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam dylemat, zauważyłem że na zimówkach mi ABS się włącza nawet na suchym - nie jakies awaryjne hamowanie, tylko troche mocniejsze. Zacząłem oglądać opony na obecność daty produkcji i jest- 449. Wychodzi że 10 letnia! Bieżnik ponad 5mm. Opony były z autem, nie przejmowałem się w lecie a teraz założyłem no i ABS. Kurde jakoś nie liczyłem się z wydatkiem na nowe. A z was ktoś ma 10 letnie gumy???

chcesz jeździć na 10cio letnich oponach :shocked: weź przemyśl sprawę jeszcze raz i napisz nowego posta :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij Romkowi Polańskiemu. Lubi 13 to 10 letnie też mu się napewno spodobają...

Ja bym na tym nei jezdził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich

Panowie, znajomy ma kawalerke do wynajecia (po mnie :decayed:), nowe budownictwo, otwarta kuchnia, umeblowana, 35m2 + garaż, ul. Przewóz, jeżeli jest ktoś zainteresowany to piszcie pw.

ile ?

A co masz teraz będziesz samotnikiem :> :polew: :polew:

agencje otwieram :cool1:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 15:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/s_4_zaciski-t101730.0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupcie sobie BMW... filtr oleju 775zl, tulejka uszczelniajaca 50zl, narazie zaplacilem 825 pln jeszcze tylko 9 litrow oleju po 100 za litr i jak talala mam spokoj :decayed:

ja pyerdole 1700 za wymiane oleju w skrzyni :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 17:05_________________________________________________irko , jeśli czujesz jakiś dyskomfort to chętnie się mogę zamienić samochodem z Tobą :naughty:

ja jestem po całym przeglądzie i rozrządzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz jeździć na 10cio letnich oponach :shocked: weź przemyśl sprawę jeszcze raz i napisz nowego posta

Koledzy, nie chce jezdzić na tych oponach i dla mnie jest to shock gdyż znam prawdę od godziny 12:00. Muszę się z tym przespać jedną noc, a moja żona ze mną z 4 razy, bo po wydaniu tysiaka na opony przed mikołajem i świetami następny raz może być dopiero na 8 marca. Zastanawiam się skąd one się wzięly w takim stanie? Handlarskie sztuczki? Oceńcie sami

c74368355.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupcie sobie BMW... filtr oleju 775zl, tulejka uszczelniajaca 50zl, narazie zaplacilem 825 pln jeszcze tylko 9 litrow oleju po 100 za litr i jak talala mam spokoj :decayed:

ja pyerdole 1700 za wymiane oleju w skrzyni :kox:

:) na pocieszenie-zaplacilem 1200zł za olej (wyglada na to że w audi litr jest droższy), filtr chyba 350zł + uszczelka nie pamietam.

Chyba też czas na zmiany, ale ja raczej pozostane wierny marce..na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...