Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jak nie deszcz to tak piz*zi wichrem ze nie mozna..

lekarz mi kazal fajki rzucic ;(

http://wiadomosci.onet.pl/2076698,11,medialne_imperium_o_rydzyka_moze_zbankrutowac,item.html :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie deszcz to tak piz*zi wichrem ze nie mozna..

lekarz mi kazal fajki rzucic ;(

:evil:

wkońcu ktoś przemówil :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez takiego pier**lonego małalota NH ma taką właśnie opinię a przecież mogło by się to zdarzyć wszędzie :wallbash::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez takiego pier**lonego małalota NH ma taką właśnie opinię a przecież mogło by się to zdarzyć wszędzie :wallbash::angry:

Nie czarujmy sie bo w hucie najwiecej pojebow mieszka, wzielo sie to z tego, ze 40lat temu tam sama wiocha sie przeniosla to i pokolenie debili zakwitlo, blokersi juz tez w krakowie podupadli a w hucie jest ich na peczki :decayed:

Zreszta mieszkalem tam rok i takich mega matolow jak tam widzialem na codzien to w najbardziej patologicznych dzielnicach krakowa nie spotkalem, rozkiwani malolaci to standard a dziewczeta zasilaly swego czasu kameleona i caly ten sped z huty...

chocby mi w gratisie tam luksusowy apartament wybudowali to pier***e i nie wzialbym

Waski nie dam 4 stowek za auto, na ktorym polowe strace w ciagu roku :decayed: ja tak jak Ty wole stare budy :tongue4:

o tych ringach co gadalismy to tez maja zalozone http://www.allegro.pl/item796125018_ringi_led_bmw_e53_x5_e60_e63_e64_e65_e66_e87_sz_n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irko :wink4: spoko dzięki za link.Kupujesz? [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 19:46_________________________________________________a co do N.h to masz rację pełno tu mieszka debili zresztą na każdym osiedlu znajdą się popaprańcy [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 19:48_________________________________________________KTO mi skasował podpis wąski o co chodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja :decayed:

Waski co se dzieje :naughty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:38_________________________________________________

:hi:

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Kurde, sytuacja mnie zmusila i szukam do wynajecia lub kupienia jakiegos mieszkanka, garsoniery lub 2-pokojowego w rozsadniej cenie.... nie macie czegos dla mnie do zaoferowania ???

Rozwazam tez mozliwosc kredytu, ale to juz grubsza sprawa....

Swoszowice lub Nowa Huta by mi najbardziej pasowaly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...