Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

napisz do Tytusa ostatnio coś wspominał :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Koledzy może głupie pytanie zadam ale ostatnio otwarłem maskę dźwignią wewnątrz auta ale nie otwierałem jest do końca, moje pytanie jest takie czy na Fisie powinno się wyświetlać że mam maskę otwartą, pozostałe elementy się odznaczają a przednia macha?

Mam pełny fis.

Opublikowano

nie znam sie na b5 ale powinno być

Opublikowano

Wąski (co się dzieje Wąski) jaki jest orientacyjny koszt sprzęgła do mojego dwaipół? :evil:

Opublikowano

Wąski (co się dzieje Wąski) jaki jest orientacyjny koszt sprzęgła do mojego dwaipół? :evil:

dwaipoł

Opublikowano

dobrej nocki :)

Opublikowano

dobrej nocki :)

SeeYa

Opublikowano

dzisiaj tak wczesnie nie gasimy jutro komis :)

Opublikowano

kurfa... piątek 13tego... :hi: :hi:

Opublikowano

Wąski (co się dzieje Wąski) jaki jest orientacyjny koszt sprzęgła do mojego dwaipół? :evil:

ktos ma taniej :naughty: sprawdzę
Opublikowano
:siema: :gwizdanie:
Opublikowano

joł

Opublikowano

Wąski (co się dzieje Wąski) jaki jest orientacyjny koszt sprzęgła do mojego dwaipół? :evil:

ktos ma taniej :naughty: sprawdzę

dziupla :polew:

:hi:

Opublikowano

:hi:

nie zgodze sie ze w hucie jest najgorzej..... nie dlatego ze mieszkam tu całe życie i nic mnie przykrego nie spotkało i dobrze sie tu czuje.

Od kilku lat zauwazam ze są miejsca najbardziej zagrożone w których przestępczość jest na wysokim poziomie jak np bieżanów(ciągłe bójki pod

monopolowymi w nocy, kozłówek(patologia i alkoholizm), rżąka(pseudokibice cracovi robią swoje),

okolice rynku podgórskiego gdzie nie mozna odejśc od samochodu bo radia ida jak świeze bułeczki i oczywiście n. huta tez. pisanie ze w hucie

jest najgorzej nie znajduje potwierdzenia w statystykach.

Kilka lat temu faktycznie huta była najbardziej niebezpieczna dzis jednak wszystko sie zmienia......

Opublikowano

Wiesz co mówisz :naughty:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 12:17_________________________________________________pamięta to ktoś

Opublikowano

lol Waski :decayed: w dodatku filmok w mono :tongue4:

wracajac do huty to felgi mi chcieli ukrasc :decayed: juz mialem kola poodkrecane i kazde kolo stalo na jednej szpilce... no trzeba byc pojebancem :polew:

biezanow to to samo co np piastow, wszedzie sa ludzie normalni i zjeby ale ja dalej twierdze, ze huta ma najwiecej tych drugich i wspolczuje tym normalnym, ze musza z nimi chocby sie mijac, na szczescie coraz wiecej nowych, zamknietych osiedli powstaje, w hucie tez i poki co oddziela sie tym sposobem ziarno od plew :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 13:50_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,7250655,Dzik_zranil_dwie_osoby__Zostal_zastrzelony.html :naughty:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:06_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/utopil-15-mln-dolarow,1396152
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.