Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Jade dzis zakladac nowe hamulce :) Obym je bobrze dotarł :przebiegly:
Opublikowano

:hi: Jade dzis zakladac nowe hamulce :) Obym je bobrze dotarł :przebiegly:

zapytaj Siemiana jak :polew:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Zapraszam do gry :naughty:

mój rekord 21:023

http://adonai.pl/relaks/zabawy/?id=27

Opublikowano

mój rekord 21:023

21.61 :naughty:

Opublikowano

mój rekord 21:023

21.61 :naughty:

brawo :good:

Opublikowano

23.624 :naughty:

Opublikowano

23.624 :naughty:

prawie jak pilot :naughty:

Opublikowano

nowyobrazmapabitowak.jpg

I to na touchpadzie na laptopie :D

Opublikowano

:hi:

To teraz się dopiero będą napierdzielali jak już doszła ta firma http://flaker.pl/f/2993467 :naughty:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 15:22_________________________________________________

Już dawno o tym było wiadome :wink4:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 15:24_________________________________________________

po numerze nadwozia :kox: który sprawdziłem heheheh

:shocked: Ty cfaniaku :naughty:

Opublikowano

:hi:

To teraz się dopiero będą napierdzielali jak już doszła ta firma http://flaker.pl/f/2993467

hehe Pablo ale kto się będzie napierdzielał :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________

Boseron to podaj mi dokładnie model to sprawdzę u siebie "normalną" cenę :naughty:

Większego nie chciałem bo 37" to max jak na mój pokój. Najpierw chciałem 32" ale dołożyłem te 5" i to jest maximum :)

tiaaa...

Przecież wszyscy wiemy że chciałes go obszyć i włożyć w zagłówki ale troszke przesadziłeś z wielkością :decayed:

Siemian :good::polew:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 15:31_________________________________________________

:hi:

To teraz się dopiero będą napierdzielali jak już doszła ta firma http://flaker.pl/f/2993467

hehe Pablo ale kto się będzie napierdzielał :naughty:

Reszta świata vs Icar i 4 cars :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

To teraz się dopiero będą napierdzielali jak już doszła ta firma http://flaker.pl/f/2993467

hehe Pablo ale kto się będzie napierdzielał :naughty:

Reszta świata vs Icar i 4 cars :decayed: :decayed: :decayed:

To poczekaj jeszcze bo wkrótce taxiBona ma coś takiego otworzyć :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

To teraz się dopiero będą napierdzielali jak już doszła ta firma http://flaker.pl/f/2993467

hehe Pablo ale kto się będzie napierdzielał :naughty:

Reszta świata vs Icar i 4 cars :decayed: :decayed: :decayed:

To poczekaj jeszcze bo wkrótce taxiBona ma coś takiego otworzyć :naughty: :naughty: :naughty:

A niech robią co chcą, przynajmniej z rynku nad ranem wrócę za 5 zł na czyżyny :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

brat nie będzie zły że z konkurencji korzystasz :gwizdanie:

Opublikowano

21,36 :)

Opublikowano

brat nie będzie zły że z konkurencji korzystasz :gwizdanie:

On w styczniu kończy kariere na taxi, po 15 latach też bym odpuścił bo żeby coś tam zarobić to trzeba chyba 24h jeździć co innego jak zaczynał to można było zajebistą kasę zarobić. Zrobił teraz prawko na autobus i ciężarówkę także w tym kierunku będzie działać :)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 16:08_________________________________________________Dobra ja lecę coś pociupać na pleyku bo wieczorem nie będzie czasu.

:hi:

Opublikowano

:hi:

o której musiałbym wyjechać z Poronina do Kraka żeby zajechać do was na spota??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.