Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Tukan Miron ma u siebie listwy czern fortepianowa, poleca bo wyglad KOX

MarcinJ jakas bzdurka, wymienilem 3 poduszki juz u siebie w aucie i zadnej nie uczylem vinu :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Tukan Miron ma u siebie listwy czern fortepianowa, poleca bo wyglad KOX

MarcinJ jakas bzdurka, wymienilem 3 poduszki juz u siebie w aucie i zadnej nie uczylem vinu :wallbash:

:good: Bo miales inteligentne poduszki z zachodu a Marcin ma ze wschodu :decayed:[br]Dopisany: Grudzień 09, 2009, 09:56:22 _________________________________________________A moze ktos wie jak sie nazywa taki kolor normalnie,,Czerń Fortepianowa,, Bo jak taki powiem w sklepie to koles moze sie lekko zdziwic :)
Opublikowano

:hi:

coś się dzieje? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

coś się dzieje? :gwizdanie:

:no: mozesz isc spac :decayed:
Opublikowano

a Wy co tak dlugo?? Macie wiecznego kropka?? :)

Joł Czeniek

Opublikowano

:hi: Kerczi

no ja nie wiem ile to się świeci , mnie tam nie przeszkadza :naughty:

Opublikowano

:hi: Kerczi

no ja nie wiem ile to się świeci , mnie tam nie przeszkadza :naughty:

taaa jasne nie przeszkadza a monitor oskrobany z lewej strony to od czego :polew:
Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

eee do mnie Trzeniek na gg pisal jak zmazac korektor z monitora... :polew: :polew:

Opublikowano

Kerczi - dojechałeś widzę :)

Opublikowano

tak, wracalem 50 minut z czego 39 przez Knurow :kox:

Opublikowano

tak, wracalem 50 minut z czego 39 przez Knurow :kox:

rozumiem celowo - by napatrzeć się pięknem :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:59_________________________________________________jak zdjęcia - udane ?

Opublikowano

:hi: Tukan Miron ma u siebie listwy czern fortepianowa, poleca bo wyglad KOX

MarcinJ jakas bzdurka, wymienilem 3 poduszki juz u siebie w aucie i zadnej nie uczylem vinu :wallbash:

moja widocznie jakas malo inteligentna :wallbash::confused4: :confused4: :decayed:

Opublikowano

Tukan ogladam wlasnie TVN Turbo i tam padlo stwierdzenie CZERN FORTEPIANOWA, wiec chyba to raczej potocznie nazwany kolor i nie popatrza dziwnie na Ciebie :)

Opublikowano

najlepiej zrób tak jak miron.

Kup fortepian i każ żonie wystrugać listwy...

...chociaż Ty możesz mieć gorzej bo nie masz żony...

Poproś mirona może jak on swoją poprosi to Ci wystruga jeszcze jedne. Napewno troche im fortepianu zostało.

Co prawda nogi poszły na mocowania do tylnych ledów ale coś napewno zostało...

Opublikowano

najlepiej zrób tak jak miron.

Kup fortepian i każ żonie wystrugać listwy...

...chociaż Ty możesz mieć gorzej bo nie masz żony...

Poproś mirona może jak on swoją poprosi to Ci wystruga jeszcze jedne. Napewno troche im fortepianu zostało.

Co prawda nogi poszły na mocowania do tylnych ledów ale coś napewno zostało...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

najlepiej zrób tak jak miron.

Kup fortepian i każ żonie wystrugać listwy...

...chociaż Ty możesz mieć gorzej bo nie masz żony...

Poproś mirona może jak on swoją poprosi to Ci wystruga jeszcze jedne. Napewno troche im fortepianu zostało.

Co prawda nogi poszły na mocowania do tylnych ledów ale coś napewno zostało...

taaa , Miron ma nawet pedały od fortepianu w aucie :decayed:

a strun używa jako nici dentystycznych :evil:

Opublikowano

turbodymomen kupił czarne listwy do b7... Miron zawstydził turbodymomena... wystrugał jeszcze czarniejsze... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

buahaha Siemian jaki Ty masz podpis :polew: :polew:

Opublikowano

eee ja ten opis mam już od tygodnia prawie :decayed::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.